Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

 

 

 

 

ONE-LiNE RADIO:

 

 

 

ШКОЛА ВЕСТ:

 

 

 

 

 ШКОЛА:

 

 

 ЖИВЫЕ:

 

КЛУБ:

Вступи !Вступи !

 

 

 

 


 РЕПОСТИ: Репости!Репости!

 

 

Для связи:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŻYCIE W TRADYCJI

 

„Podjąłem decyzję o ulepszeniu - nie myśl o tym, co powiedzą o tobie inni” 

 

 

 

 


 

 

 

 

◊ 

JEŚLI NIE ZNASZ PRZESZŁOŚCI, NIE MASZ PRZYSZŁOŚCI

 

 

 

 

 

 

 VIDEO

 

Witam na mojej stronie!

 

 

 

STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI MÓWIĄ O SWOICH CELACH, ALE NIE WSZYSCY SŁYSZĄ.

 

Na zachowanie niepodległości i dalszego dobrobytu Stanów Zjednoczonych pozostało bardzo mało czasu, dlatego

konieczne jest bardziej zdecydowane i konsekwentne rozważenie kwestii przeniesienia państwowości amerykańskiej

na terytorium europejskie. Za główną opcję takiego przesiedlenia należy uznać terytorium Ukrainy, którego warunki

klimatyczne są najkorzystniejsze dla obywateli amerykańskich, jednak ze względu na zbieg pewnych okoliczności

rozwiązanie tej kwestii jest obecnie zagrożone. Nie możemy zrezygnować z tego terytorium jako najbardziej korzystnego

dla globalnej amerykańskiej relokacji ze względu na pozycję Rosji i będziemy nadal koordynować międzynarodową presję

na rzecz przywrócenia Krymu w jednolitą przestrzeń terytorialną jaka była sprzed lutego 2014 roku. Ponadto konieczne jest

przeprowadzenie wstępnych prac nad włączeniem do przyszłych europejskich Stanów Zjednoczonych terytoriów kilku

państw Europy Wschodniej - Polski, Węgier, Rumunii i krajów bałtyckich. Dzięki temu będziemy mogli powiększyć niezbędną

przestrzeń życiową, aby nie czuć się ciasno i mieć perspektywę dalszego rozwoju przemysłowego i gospodarczego.

 

WIĘC JAK WY TAM MÓWICIE PANOWIE - JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA....?

 

Ale takie szczęście, jak zauważyła Clinton, spotka daleko nie

każdego. Część mieszkańców tych krajów zostanie wysłana na Bliski Wschód i do krajów afrykańskich. Cytuję dalej Clinton:

„Jest to nieunikniony proces zmian geopolitycznych, kiedy silne państwa zajmują niezbędne do ich przetrwania terytorium słabych,

bezperspektywnych krajów, które, jak pokazuje historia, niedługo zaprzestałyby istnieć.

 

NO TO CO, OBYWATELE UKRAINY, POLSKI, BAŁTYKU, MOŁDAWII - DOSTALIŚCIE? A MYŚLELIŚCIE, ŻE KOMUŚ JESTEŚCIE POTRZEBNI? PRZEZ CAŁY CZAS WAM ŚPIEWALI PIOSENKI O WSPIERANIU WASZEJ  NIEPODLEGŁOŚCI Z FIGĄ W KIESZENI I PRZEZ CAŁY TEN CZAS UWAŻALI WAS ZA NIEPERSPEKTYWNE BIOŚMIECIA! ALE TO NIE WSZYSTKO. KONTYNUUJĘ CYTOWANIE CLINTON.

 

Europejskie Stany Zjednoczone są zobowiązane do przejęcia terytorium, na

którym państwowość zapadła w śpiączkę, bez perspektyw na wyzdrowienie. Dziś oczywiście jest to Ukraina, zajmująca znaczne i opłacalne

gospodarczo terytorium, którym władze lokalne od ćwierćwiecza nie były w stanie racjonalnie zarządzać, a cały świat odnotowuje tam

jedynie postępujący wzrost społecznej, państwowej , demograficznej i ekonomicznej degradacji z roku na rok.

 

NA KONIEC CLINTON DODAŁA, ŻE PODOBNA DECYZJA BĘDZIE RÓWNIEŻ DLA KRAJÓW REGIONU BAŁTYCKIEGO. ALE KONIEC

PRZEMÓWIENIA TO PO PROSTU PEREŁKA!

 

Mam nadzieję, że Stany Zjednoczone Europy będą w stanie odpowiednio zastąpić te

nieporozumienia w państwach na platformie europejskiej. A z Rosją i Chinami w końcu znajdziemy wspólny język i staniemy się

dobrymi sąsiadami i równymi partnerami handlowymi, którzy nie potrzebują wojen i przewrotów.

 

I, PROSZĘ ZAUWAZYĆ, PRZECIEŻ STANY ZJEDNOCZONE NISZCZĄ UKRAIŃCÓW JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU -  PROGRAM ZNISZCZENIA UKRAIŃCÓW BYŁ

URUCHOMIONY JUŻ DAWNO. TO WSZYSTKO JEST DOBRZE SKOORDYNOWANE I DZIAŁA SYSTEMOWO. A PO TYM SŁYNNYM

MAJDANIE 2014 ROKU WSZYSTKO TO JUŻ WKROCZYŁO W FAZĘ AKTYWNĄ – REFORMA MEDYCZNA minister zdrowia

ULJANY SUPRUN, zwanej Dr ŚMIERCIą, do czego ta reforma prowadzi?

 

Po prostu do zniszczenia ludzi!

A co to jest ATO (władze Ukrainy oficlanie tak nazywają konflikt zbrojny na wschodzie Ukrainy)? To zniszczenie wszystkich mężczyzn w kwiecie wieku. Reforma

emerytalna – co to jest? To tylko powolne umieranie ludzi starszych z głodu.

 

A przecież Ukraińcy (oszukani i zombicowani) TO

WSZYSTKO PRZYJĘLI – ROBILI TO WSZYSTKO DOBROWOLNIE - SZLI NA ŚMIERĆ WZYWAJĄC "CHWAŁA UKRAINIE" – SAMI

ZABIJALI SIEBIE NA SWOJEJ ZIEMI. NO CÓŻ, NARODY KRAJÓW BAŁTYCKICH I POLACY - PRZYGOTUJCIE SIĘ!!!
W krajach bałtyckich, jak rozumiem, ludzie już zaczęli się budzić, zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje. Wydaje się,

że także w Polsce. Myślę, że ludzie muszą szybciej się obudzić, zanim będzie za późno!

 

NO I NAJWAŻNIEJSZE – TA SPICZ

STARUCHY CLINTON NIE JEST JAKIMŚ STARCZYM MAJACZENIEM - WSZYSTKIE WIADOMOŚCI SĄ TAM UZGODNIONE, TO

JUŻ WYGŁOSZONO, POWAŻNIE - WYGŁOSZONO - CEL STRATEGICZNY STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

‌i być może właśnie Tobie będę mogła pomóc rozwiązać ‌jakiś problem bądź skąplikowaną sytuację. Wszystkie sytuacje w życiu są powiązane, jedna zależy od drugiej i ciągnie za sobą łańcuszek zdarzeń ponieważ ‌wszystko jest wielowymiarowe. 

‌Mówią, że kiedy uczeń jest gowów - pojawia się nauczyciel. Ale to nie do końca prawda, ponieważ każdy z nas ma tylko ‌jednego nauczyciela -

to jest nasze ciało (CIEL (Телъ) w Tradycji).

Odpowiedzi na wszystkie nasze pytania są w każdym ‌z nas, i my musimy tylko znaleźć klucze do siebie. ‌A to można zrobić tylko pracując nad sobą. Cała wiedza jest ukryta w nas samych, w pamięci Przodków i musimy ją stamtąd po prostu wydostać. ‌Ale zrobić to samemu jest bardzo trudne, prawie niemożliwe. Potrzebujemy mistrza lub przewodnika, który poprowadzi nas przez skomplikowane labirynty świadomości i ‌podświadomości, a także 
‌nie pozwoli złapać się na sztuczki UMYSŁU, który bardzo umiejętnie nami manipuluje.

‌Każdy z nas ma intuicję i trzeba ją rozwijać od dzieciństwa. ‌To ona podpowiada nam, że jesteśmy na dobrej drodze, ‌to ona pomaga odnaleźć brakujące zagadki holistycznego ‌obrazu świata. 

‌Spotkałem mistrza, który pomógł mi przejść tę trudną ‌ścieżkę, ujawnił wizję tego, jak działa nasz świat, w którym wszystko jest wywrócone do góry nogami i odwrotnie. Bez jego pomocy nie udałoby mi się wydostać z wielu ‌labiryntów systemu, który tak umiejętnie tka sieć swojego oszustwa, i sieć jego labiryntów z roku na rok staje się ‌coraz bardziej zawiła i nie do przebycia. 

Jeśli pragniesz wszystko wyjaśnić, poznać SIEBIE ‌i zacząć tworzyć swoją rzeczywistość według swoich scenariuszy, to 
‌jestem gotów Ci w tym pomóc! 

 

 

 

 

 SZKOŁA

TWARDA PRAWDA

        SZKOŁA NICZEGO NIE UCZY, TYLKO KALECZY, MA NEGATYWNY WPŁYW NA MŁODY MÓZG I LOSY DZIECI. FUNKCJĄ SZKOŁY BYŁO UTRZYMYWAĆ W JEDNYM POMIESZCZENIU TYSIĄCE ORKÓW W JEDNYM CZASIE, ABY ORKI SIĘ NIE POZABIJAŁY NAWZAJEM! KOLEJNĄ FUNKCJĄ BYŁO POKAZANIE, ŻE NALEŻY UZYSKIWAĆ ODPOWIEDZI NA ZADAWANE PYTANIA LUB WIEDZIEĆ, GDZIE ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI. DZIŚ TĘ FUNKCJĘ WYKONUJE WYSZUKIWARKA !
        WYŻSZE SZKOŁY I UNIWERSYTETY TEŻ NICZEGO NIE UCZĄ, ZASIRAJĄ MÓGZ TEORIĄ. KAŻDY MOŻE NAUCZYĆ SIĘ TEORII SAM, BIBLIOTEKA JEST PEŁNA KSIĄŻEK. UCZELNIE WYDAJĄ DYPLOM, GDZIE JEST JASNO NAPISANE, ŻE ODBYŁ STUDIA WYŻSZE CZY UZYSKAŁ TYTUŁ, ALE ANI SŁOWA, ŻE SIĘ NAUCZYŁ CZEGOŚ ! ZWRÓCILIŚCIE NA TO UWAGĘ..??!!
PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, UNIWERSYTETY PRODUKUJĄ PERFEKCYJNYCH NIEWOLNIKOÓW. A NAUKOWCY W OGÓLE NIC DOBREGO WYMYŚLEĆ NIE MOGĄ, ŻADNYCH POŻYTECZNYCH WUNALAZKÓW – PONIEWAŻ SĄ AGENTAMI MATRYCY I SŁUŻĄ CIEMNOŚCI...TWORZĄC, TZW KULE, KTÓRE PRZYŚPIESZAJĄ DEGRADACJĘ LUDZKOŚCI!
        DLATEGO KIEDY SYSTEM MÓWI – „ZAPROSZAMY – NAUCZYMY WAS”, JEST TO ZŁOŚLIWE KŁAMSTWO I OSZUSTWO, PONIEWAŻ TYLKO W MOMENCIE DZIAŁANIA ODBLOKOWUJE SIĘ PAMIĘĆ NATURALNA (GENETYCZNA) I WSPOMINACIE JAK ROBIĆ, CO ROBIĆ i OSIĄGACIE WYNIK – DLATEGO, ŻE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI W POSTACI ZAPISANEGO SCENARIUSZA ZNAJDUJĄ SIĘ WEWNĄTRZ WAS, ALE SAMODZIELNIE WYDOBYĆ ODPOWIEDŹ PRAKTYCZNIE NIE JEST MOŻLIWE. DLATEGO POTRZEBNY JEST PRZEWODNIK, KTÓRY POMOŻE WAM ZNALEŹĆ KLUCZE I HASŁO DO SIEBIE, BYŚCIE MOGLI UJAWNIĆ SWOJE ZDOLNOŚCI I KORZYSTAĆ ZE SWOICH MOŻLIWOŚCI I ŻYĆ SWOIM ŻYCIEM, A NIE CZYJŚ NARZUCONY SCENARIUSZ, KTÓRY ONI ZASADZILI WAM DO GŁOW, ABY I DALEJ WYKORZYSTYWAĆ WASZĄ SIŁE I POTENCJAŁ.
        MAMY PARADOKS! BY STAĆ SIĘ MISTRZEM OTRZYMYWANIA ODPOWIEDZI, MUSISZ PRAKTYKOWAĆ, A ZNACZY BYĆ MISTRZEM! A TO OZNACZA BYĆ I ŻYĆ TĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ UZYSKIWANIA ODPOWIEDZI! ŻYĆ TYM I TYLKO TYM – INACZEJ NIE JESTEŚ MISTRZEM! WCZEŚNIEJ ROBILI TO DZIADKOWIE – MOTYWOWALI DZIECI I WNUKÓW DO ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI W DZIAŁANIU. DZIŚ MUSZĘ TO ROBIĆ JA.... ZAMIAST TEGO BY MNOŻYĆ WASZE WYNIKI ŻYCIOWE WYCHODZI, ŻE MUSZĘ WAŚ DO TEGO NAMAWIAĆ ... ANEKDOTA!
        WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ PISKLĘ, KTÓRE ZGODNIE Z NATURĄ SAME DECYDUJE KIEDY MUSI SIĘ WYKLUĆ I WYLECIEĆ Z GNIAZDA, ABY DALEJ LECIEĆ NA WOLĘ, LECZ CIEBIE PRZED CZASEM WYCIĄGNĘLI I ZŁAMALI SKRZYDŁA, PRZEKONUJĄC O TO, ŻE TWOJE ŻYCIE JEST OGRANICZONE WYMIARAMI TWOJEGO GNIAZDA I ŻĘ NIGDY NIE BĘDZIESZ MÓGŁ LATAĆ. PRZYTŁACZAJACA SKALA TRAGEDII ŻYCIA W OTUMANIENIU I IGNORANCJI. OBUDŹ SIĘ ! WYSTARCZY BIEGAĆ JAK KUROPATWA PO ZIEMI, SKORO JESTEŚ ORŁEM WEZWANYM DO LATANIA PO BIAŁYM ŚWIECIE!

 

 

      COVID, FAKCYNACJA, COVID PASS, LOCKDOWN PO CO? ZA CO? I CO ROBIĆ? DLA OSÓB, KTÓRZY WZIĘLI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE NA SIEBIE. JEST ZNANYM FAKTEM, ŻE ZAWSZE DOSTAJEMY TYLKO TO, CO POTRZEBUJEMY, A WSZYSTKO JEST NASZYM ZAMÓWIENIEM.
WYDARZENIA, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE, SĄ ODBICIEM WEWNĘTRZNEGO MIKROŚWIATU LUDZI PONIEWAŻ ZEWNĘTRZNY ŚWIAT ODWZORUJE WEWNĘTRZNY NA ZASADZIE PODOBIEŃSTWA. CO ODDAJEMY TO OTRZYMUJEMY.
       JEŚLI W WASZYM ŻYCIU JEST WSZYSTKO DOBRZE - TO OK, NIE MA PROBLEMU. ALE DLACZEGO W TAKIM RAZIE NA ŚWIECIE KAŻDEGO DNIA WARUNKI WOLNEGO ŻYCIA STAJĄ SIĘ CORAZ TRUDNEJSZE? LUDZIE ŚWIADOMI ZADAJĄ PYTANIE - DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? ABY HARTOWAĆ DUCH - „IM GORSZEJ, TYM LEPIEJ”.
     ZA CO? SYSTEM JEST KOREKTOREM. PRZEDE WSZYSTKIM DLA TYCH, KTÓRZY ŻYJĄ WBREW PRAW NATURY I ZNAJDUJĄ SIĘ W NIEWOLNICTWIE PSYCHICZNYM WŁASNEGO UMYSŁU.
      MILCZYSZ, CIERPISZ, ZGADZASZ SIĘ NA WSZYSTKO, CO SIĘ DZIEJE, NIE MOŻESZ POWIEDZIEĆ „NIE” – NOŚ KAGANIEC, DLACZEGO CI JĘZYK, SKORO NIE UŻYWASZ GO DO TEGO, DO CZEGO JEST PRZEZNACZONY?
     DEGRADUJESZ CHODZĄC DO PRACY, JESTEŚ PASOŻYTEM NA PRACODAWCY, ZAMIAST ROZWIJAĆ INTERES RODZINNY, DĄŻĄC DO WZROSTU I ROZWOJU – W TAKIM RAZIE RÓB SZCZEPIENIA I W DALSZYM CIĄGU MOŻESZ SŁUŻYĆ WŁAŚCICIELOWI ZA POSIŁKI, PRZECIEŻ NA COŚ WIĘCEJ U CIEBIE PIENIĘDZY NIE POZOSTAJE.
     A CHCESZ ZABRAĆ SIĘ DO INNEGO KRAJU, ODERWAĆ SIĘ OD NIEZNOŚNEGO ŻYCIA W OJCZYŹNIE - JEDŹ DO OBCEJ ZIEMI - BEZ PROBLEMÓW - ZRÓB COVID PASS I WELCOME. UCIEKAĆ OD PROBLEMÓW I NIE ZAJMOWAĆ SIĘ SOBĄ MOŻNA I DALEJ, DOPÓKI NIE NACIERPISZ SIĘ.
    I KIEDY ZROBIŁEŚ DZIECI DLATEGO, ŻE TAK "TRZEBA", ŻE POWINO” SIĘ RODZIĆ, A NIE DLA TEGO, ŻE BYŁEŚ GOTOWY NA PRZYJŚCIE DZIECKA, TO ŁATWIEJ JEST JE ZRZUCIĆ NA PRZEDSZKOLE I SZKOŁĘ, BO PRZECIEŻ CO Z NIM ROBIĆ I JAK WYCHOWYWAĆ NIE WIESZ - TO BĄDŹ W TAKIM RAZIE GOTÓW DO ZAPŁATY ZA ZŁAMANE ŻYCIE SWOJE I POTOMKÓW. TAM Z NICH ZROBIĄ POSŁUSZNYCH NIEWOLNIKÓW - NAUCZĄ ŻYĆ I PRACOWAĆ DLA SYSTEMU. JEŚLI NIE ZAJMUJESZ SIĘ SWYMI DZIEĆMI SAM - ZNACZY ZAJMIE SIĘ NIMI SYSTEM.
    DLA INFORMACJI - Czterolatkowie w Szkocji będą mogli „zmienić płeć” bez wiedzy rodziców. TO JEST SKUTEK. A PRZYCZYNA TKWI W TYM, ŻE DZIECI RODZICOM FAKTYCZNIE NIE SĄ POTRZEBNI.

 

 

            ŻYCIE . W ŻYCIU ABSOLUTNIE KAŻDEGO ZIEMIANINA BYŁ I BĘDZIE JEDYNY SCHEMAT ŻYCIA, W KTÓRYM SĄ WZLOTY I UPADKI. Tzw. CZARNY PAS I BIAŁY PAS. LUB JAK MÓWI TRADYCJA - JAMA I NIJAMA. KIEDY JEST JAMA - TO DUPA. JESZCZE MÓWIA: „JESTEŚ W DUPIE”. I JEST TO I NIE DOBRE, I NIE ZŁE. W TRADYCYJI WSZYSTKO JEST WIELOWYMIAROWE I WSZYSTKO JEST ŁASKĄ. WSZYSTKO ZALEŻY OD NASZEGO STOSUNKU DO WYDARZEŃ, SYTUACJI I PROBLEMÓW. A KIEDY PZECHODZIMY ETAP JAMA TO JEST TO TYLKO ETAP, KTÓRY NALEŻY PRZEJŚĆ, A DO TEGO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ JAK ŻYĆ I CZYM JEST ŻYCIE.
        OTÓŻ WZLOTY TO NIJAMA, KIEDY ETAP DUPA ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY I Z DUPY SIĘ WYDOSTAŁĘŚ. A W DUPIE - TAM NIE MA PIENIĘDZY, TAM DŁUGI, PROBLEMY ZE ZDROWIEM, W RELACJACH RODZINNYCH; A BIEDA JEDNA NIE PRZYCHODZI, I BIEDA TO ZAWSZE WEDA (od WEDY), KTÓRA DAJĘ CZŁOWIEKOWI MOŻLIWOŚĆ, ABY ZATRZYMAŁ SIĘ W SWOJEJ DEGRADACJI I POKONAŁ BIEDĘ. BIEDA TO BEZ JEDZENIA, A BEZ JEDZENIA TO BIEDA, A POBIEDA (z rosyjskiego, czyli zwycięnstwo) JEST TYM CO IDZIE PO BIEDIE.
        CI KTÓRZY ŻYJĄ W MATRYCE OFIARY, DLA NICH BIEDA TO WYROK I POCZĄTEK KOŃCA. WRACAJĄC DO SŁOWA ŻYCIE, TERAZ ROZUMIEMY, ŻE ŻYCIE BEZ DUPY JEST NIEMOŻLIWE. TO ZNACZY ŻYCIE - JEST DUPĄ, A W DUPIE JEST ŻYCIE. OZNACZA TO, ŻE ISTNIEJĄ JEDNAKOWE I PODOBNE MATRYCA LITERY ‘Ż’ (w rosyjskim ‘Ж’). POD WZGLĘDEM SYLAB I ORTOGRAFII JEST TO HIEROGLIF KTÓRY ODDAJE ŚWIĘTE ZNACZENIE - SYMBOL ŻYCIA, KTÓRY MA SCHEMAT CZŁOWIECZKA - RĄCZKI, NÓŻKI, GŁOWA, KRĘGOSŁUP. A CO TO W ŚRODKU? DOLNA KRESECZKA? LOGICZNIE – PRĄCIE. I KIEDY WY, DROGIE KOBIETY WYRZEKACIE SIĘ SEKSU – I NIE PRACUJECIE NAD SOBĄ ABY ZLIKWIDOWAĆ NIENAWIŚĆ DO SEKSU I DO SIEBIE, JAK RÓWNIEŻ DO MATKI (BO “MA” TO JEST MATERIA, CZYLI WSZYSTKO MATERIALNE) – W TAKIM RAZIE WY NIENAWIDZICIE SYMBOL ŻYCIA, KTÓRY DARUJE TO ŻYCIE. A ZNACZY, ŻE NIE ŻYJECIE.

         I nawet tym, którzy idą to drogą i zaczynają pracę nad sobą, potrzeba czasu na otwarcie serca – środka. ALE NIE JEST TO MOŻLIWE do zrobienia, gdy wyrzekasz się CODZIENNEGO lub REGULARNEGO seksu. W TAKIM RAZIE NIE ŻYJESZ. NIE JESTEŚCIE ZYWY, A ZNACZY MARTWY.. 

 

 

 

            OSTATNI OKRES PEŁNOLECIA NASTĘPUJE W WIEKU OD 27 DO 36 LAT, OBRAZEM TEGO OKRESU JEST DOM. CZYLI W TYM OKRESIE OSOBA JUŻ ZNALAZŁA SWOJE MIEJSCE, WIE DLA SIEBIE Z JAKIMI LUDŻMI JEST JEJ DOBRZE, W JAKIM ZAWODZIE SIĘ SPEŁNIA, CZYLI OSOBA JUŻ ZDEFINIOWAŁA DLA SIEBIE PODSTAWOWE KRYTERIA KOMFORTU DLA SIEBIE, USTALILA SWOJE KRYTERIA ŻYCIA, JAKIE JEJ ODPOWIADAJĄ I ZACZYNA BUDOWAĆ WZAJEMNE RELACJE ZE WSZYSTKIM, CO JEST WOKÓŁ NIEJ. W TYM OKRESIE CZŁOWIEK OKREŚLA JUŻ OSTATECZNIE KRĄG SWOICH ZAINTERESOWAŃ,             KRĄG SWOICH ZNAJOMOŚCI, SFERĘ JEGO DZIAŁANIA. TO WSZYSTKO WOKÓŁ NIEGO TWORZY SIĘ I W TYM WSZYSTKIM ON ZACZYNA PRZEBYWAĆ I CZUĆ SIĘ STABILNIE., I WŁAŚNIE W TYM OKRESIE OD 27 DO 36 LAT CZŁOWIEK MOŻE ZACZĄĆ BUDOWAĆ RODZINĘ,, CZYLI TWORZYĆ ZWIĄZEK DOKŁADNIE W OKRESIE, W KTÓRYM JEST DOM. PONIEWAŻ RODZINA TO JEST DOM. TO NOWE STOSUNKI, KTÓRE TRZEBA ZBUDOWAĆ. TWORZENIE ZWIĄZKU Z DRUGIĄ POŁOWĄ MOŻLIWE TYLKO NA ETAPIE OD 27 DO 36 LAT. PONIEWAŻ NA ETAPIE STATEK NA FALACH, CZY ETAPIE GDZIE RODZI SIĘ ŹREBAK ŻADNEGO ZWIĄZKU ZAKŁADAĆ NIEWOLNO (W SENSIE ZWIĄZKU W CELU ZBUDOWANIA PRZYSZŁEJ RODZINY). WŁAŚNIE W WIEKU OD 27 DO 36 LAT CZŁOWIEK WPEŁNI OKREŚLA SIĘ Z ZAINTERESOWANIAMI, W TYM JAK I Z CZEGO BĘDZIE ŻYŁ DALEJ. I WŁAŚNIE TERAZ PO 36 LATACH, PO PRZEJŚCIU PEŁNEGO PEŁNOLECIA OSOBA MA PRAWO SPROWADZIĆ NA ŚWIAT NOWĄ OSOBĘ. TO JEST URODZIĆ DZIECKO.

 

            OKRES OD 18 DO 27 LAT - STATEK PŁYWAJĄCY NA FALACH. W TYM OKRESIE OSOBA JUŻ PRZEJMUJE STER WE WŁASNE RĘCE I ROZPOCZYNA SZUKANIE SWOJEGO KURSU. ZACZYNA ROZGLĄDAĆ SIĘ DOKĄD IŚĆ, JAK SIĘ PORUSZAĆ, W JAKIM ZAWODZIE SIĘ SPEŁNIĆ. PRÓBUJE SIĘ ODNALEŹĆ W RÓŻNYCH ZAWODACH. PRZYGLĄDA SIĘ Z KTÓRYMI LUDŹMI JEST MU DOBRZE A Z KTÓRYMI ŹLE, W KTÓREJ SFERZE ŻYCIA CZUJE SIĘ DOBRZE, A W KTÓREJ ŹLE. I W TYM OKRESIE ŻYCIA OD 18 DO 27 LAT JEST TO PROCES PŁYWANIA NA FALACH W JEJ ŻYCIU W POSZUKIWANIU NAJLEPSZEGO DLA SIEBIE.
PRAWDZIWY OBRAZ SKŁADA SIĘ TAK, ZE CAŁY ŚWIAT JAKBY PONAGLA GO ABY NAJSZYBCIEJ ZNALEŹĆ DRUGIĄ POŁÓWKĘ, OŻENIĆ SIĘ/ WYJŚĆ ZAMĄŻ, NO I OCZYWIŚCIE MIEĆ DZIECKO. JEŚLI NAGLE PRZYCHODZI CI DO GŁOWY POMYŚL, ŻE SIĘ ZA BARDZO SPIESZYSZ I MUSISZ NAJPIERW ZNALEŹĆ SIEBIE, TO WKRÓTCE SPOŁECZEŃSTWO SPRAWI, ŻE POCZUJESZ SIĘ BIAŁĄ WROŃĄ I ZACZNIESZ PORUSZAĆ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM, KTÓRY MA DLA CIEBIE SPOLECZEŃSTWO. W REZULTACIE MAMY BIEDNE RODZINY PO USZY W ZADŁUŻENIACH KREDYTOWYCH.

 

 

          DRUGI OKRES OD 9 DO 18 LAT - ROZWIJAJĄCY SIĘ ŹREBAK. ŹREBIĘ,, PRZYJACIELE CZY KOŃ TO DUCH CZŁOWIEKA. WIEMY, ŻE JEST DUSZA, DUCH, CIAŁO. WIĘC ŹREBAK JEST DUCHEM. A WE WSPÓŁCZESNYM JĘZYKU DUCH TO OSOBOWOŚĆ. TO JEST TO, CO UWAŻAMY ZA "JA" KIEDY MÓWIMY „LICZĘ”, „MYŚLĘ”, „CHCĘ”. A W STARYM JĘZYKU OSOBOWOŚĆ NAZYWA SIĘ DUCHEM. A W RÓWNOLEGŁYM ŚWIECIE TO KOŃ. CZYLI W OKRESIE OD 9 DO 18 LAT RODZI SIĘ DUCH LUDZKI. RODZI SIĘ OSOBOWOŚĆ. CZYLI OD 9 LAT ZACZYNA SIĘ KSZTAŁTOWAĆ I DO 18 LAT POWINIEN NABRAĆ SIŁE, ABY MOCNO STAĆ NA NOGACH. ALE NADAL JEST ŹREBAKIEM. ALE OD 9 DO 18 LAT POTRZEBUJE SPOKOJNIE PRZEJŚĆ PRZEZ TEN PROCES NARODZENIA, WZMOCNIENIA, POWINIEN STAĆ SOLIDNIE NA NÓŻKACH. I JUŻ MÓC SIĘ RUSZAĆ. W TYM OKRESIE NASTĘPUJE PROCES FORMOWANIA OSOBOWOŚCI.

        W rzeczywistości dla większości rodziców ten okres życia dziecka jest uważany za najtrudniejszy. NIE ROZUMIEJĄ W JAKI SPOSÓB MOGĄ WPŁYWAĆ NA DZIECKO, NIE WIDZĄ RAMEK, KTÓRYCH NIE WOLNO PRZEKRACZAĆ I W SKUTKU TRACĄ AUTORYTET W OCZACH DZIECKA I DZIECKO ZACZYNA ODBIERAĆ JE JAKO SWOICH WROGÓW I JEST GOTOWE DO DESPERACKICH AKCJI - SZYBCIEJ OPUŚCIĆ DOM RODZICÓW, WPADA W ZALEŻNOŚCI OD ALKOCHOLU LUB NARKOTYKÓW, W DEPRESJĘ. W TEN SPOSÓB ZAMIAST UFORMOWANEJ OSOBOWOŚCI OTRZYMUJEMY ZASTRASZONE I ZAKOMPLEKSIONE DZIECKO, KTÓRE NIE ZNA SWOICH PRAGNIEŃ I NIE ROZUMIE, JAK TERAZ BUDOWAĆ SWOJE ŻYCIE BO PRZECIEŻ NIE POTRAFIŁO UKSZTAŁTOWAĆ SWEGO WŁASNEGO ZDANIA.

                     

 

            

 

                
ISTOTA PIERWSZEGO OKRESU OD 0 DO 9 LAT TO KWIAT.
ISTOTA DRUGIEGO OKRESU OD 9 DO 18 LAT - TO JEST ROZWIJAJĄCY SIĘ ŹREBAK.
TRZECI OKRES OD 18 DO 27 LAT - TO STATEK NA FALACH.
ISTOTA IV OKRESU OD 27 LAT DO 36 LAT - TO JEST DOM.            OBEJRZYJMY TERAZ SZCZEGÓŁOWE OKRESY. KWIAT TO SYMBOL SZCZĘŚCIA. W TYM OKRESIE OD 0 DO 9 LAT DZIECKO POWINNO BYĆ CAŁKOWICIE SZCZĘŚLIWE I BEZPIECZNE. RODZICE SIĘ O NIM troszczą. SZYBKO REAGUJĄ NA JAKIEŚ JEGO ŻYCZENIA, POTRZEBY, ZAPEWNIAJĄC MU PEWNE GRY, RADOŚĆ, PODRÓŻE, HOBBY. CZYLI OD 0 DO 9 LAT DZIECKO POTRZEBUJE PEŁNEGO POCZUCIA SZCZĘŚCIA.

          ALE W RZECZYWISTOŚCI MAMY LĘKOWE DZIECI ROSNĄCE W NIEPEŁNYCH RODZINACH BEZ OJCA, GDZIE TYLKO MAMY I BABCIE SĄ OPIEKĄ. A OJCIEC JEST DUCHEM, OCHRONA. BEZ OJCA DZIECKO NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE. A JEŻELI SĄ OBOJE RODZICE - MATKA I OJCIEC, TO NIE SĄ ZBUDOWANE LUDZKIE RELACJE W RODZINIE, NIE SĄ ZASPOKOJONE SWOJE POTRZEBY (ZACHCIANKI) PLUS CAŁKOWITY BRAK PIENIĘDZY. DLATEGO W TAKIM MODELU DZIECKO CZUJE SIĘ NIEPEWNE SIEBIE, NIE MA ZAUFANIA DO ŚWIATA, DO LUDZI I JEST BEZRADNE. TAKIE DZIECKO JEST BARDZO ZAMKNIĘTE I TŁUMI SWOJE EMOCJE, CHOWA JE BARDZO GŁĘBOKO W SOBIE. A JESZCZE TAKIE UWAGI RODZICÓW JAK: „MASZ DWIE LEWE RĘCE”, „ZOSTAW, NIE RUSZ, POŁÓŻ NA MIEJSCE”, „POWIEDZIAŁAM NIEWOLNO”, „ZRÓB, JAK POWIEDZIAŁAM”, „NIE ZRÓB TEGO". SĄ OCZYWIŚCIE I POZYTYWNE PRZYKŁADY I SPOSOBY WYCHOWYWANIA DZIECI, ALE TAKICH SĄ JEDNOSTKI, BO WTEDY BYŚMY WSZYSCY Z WAMI BYLI ZDOLNI DO WIELKICH POCZYNAŃ, DOKŁADNIE WIEDZIELIBYŚMY, CZEGO POTRZEBUJEMY I PEWNI SIEBIE DĄŻYLI BY DO NASZEGO CELU.

 

 

 

             

            KONTYNUUJĄC TEMAT O PEŁNOLECIACH… JEŚLI SPOJRZEMY NA DZISIEJSZĄ RZECZYWISTOŚĆ TO MOŻNA SIĘ PRZERAZIĆ (I TO MAŁO POWIEDZIANE). KOBIETY RODZĄ DZIECI W WIEKU 20 LAT, A W WIEKU OKOŁO 30 JUŻ SĄ UWAŻANE ZA STARE BY RODZIĆ. SWOJE ŻYCIE NIE JEST JESZCZE ZBUDOWANE, A JUŻ TWORZĄ NOWE I JAKO SKUTEK TEGO OTRZYMUJEMY ZRUJNOWANE ŻYCIE MATKI, OD KTÓREJ UCIEKŁ MĄŻ, I DZIECKO, KTÓRE TRAFIŁO W PUŁAPKĘ ZŁOŚLIWEJ MATKI I PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE CZUJE SIĘ CIĘŻAREM BO, MAŁO TEGO ŻE NIE JEST ONE DLA NIKOGO POWODEM RADOŚCI, TO JESZCZE I CAŁY GNIEW MATKI Z POWODU JEJ NIEZREALIZOWANIA SIĘ SPADA NA DZIECKO, PLUS DODATKOWO TAKIE DZIECKO "NAGRODZONE" JEST POCZUCIEM WINY, KTÓRE TOWARZYSZY MU PRZEZ CAŁE JEGO ŻYCIE. DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PONIEWAŻ NA KAŻDYM ETAPIE PEŁNOLECIA CZŁOWIEK MUSI NAJPIERW ROZWIĄZAĆ (WYKONAĆ) PRIORYTETOWE ZADANIA. JAKIE? Cdn ....

 

 

 ◊

                  JESZCZE JAKIEŚ 6 POKOLEŃ WSTECZ LUDZIE PAMIĘTALI, ŻE DO 36 LAT RODZINĘ ZAKŁADAĆ NIEWOLNO. WSZYSTKO JEST PROSTE - W TRADYCJI KAŻDA OSOBA MA 4 OKRESY PEŁNOLECIA. KAŻDY OKRES TRWA 9 LAT. PIERWSZE PEŁNOLECIE OD 0 DO 9 LAT. DRUGIE PEŁNOLECIE OD 9 DO 18 LAT. TRZECIE - OD 18 DO 27 LAT. I CZWARTE OD 27 i do 36 LAT. OTO 4 OKRESY PEŁNOLECIA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. W każdym z tych okresów u człowieka zachodzą inne procesy i człowiek rozwiązuje zupełnie inne problemy. I TE PROCESY I ZADANIA POWINNY PRZEBIEGAĆ BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD i w trybie naturalnymi aby człowiek normalnie się rozwijał i ostatecznie osiągnął wszystkie swoje cele.

 

 

            NARODZINY I ROZWÓJ CZŁOWIEKA W TRADYCJI


                Jak przygotować się do narodzin dziecka? Jest to bardzo poważny krok. Tak, aby mieć dzieci, potrzebne jest poważne przygotowanie i to nie tylko rok przed ich narodzinami, ale także rok przed poczęciem. Jak rodzić bez bólu dla siebie i dziecka. Na co ma wpływ nienaturalny/ nieorgazmiczny poród? Główne błędy w wychowaniu dziecka. Jak wychować dziecko, aby w rodzinie było zrozumienie, zaufanie i miłość? Wszystkie te pytania zadaje sobie wiele osób, ale ponieważ ODPOWIEDZI NA nie NIE LEŻĄ w interesie ogółu społeczeństwa to RODZIMY JAK MOŻEMY i WYCHOWUJEMY, JAK UMIEMY. Co z tym wszystkim można zrobić?- zapytacie. Trzeba po prostu WIEDZIEĆ JAK. Dlatego proponuję zacząć poważnie badać ten temat.

 

 

 

            PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI SĄ BARDZO MOCNI FIZYCZNIE. I DLATEGO PRACUJĄ W FIZYCZNYM ŚWIECIE. KOBIETY TEŻ SĄ SILNE, ALE PRACUJĄ MENTALNIE W ŚWIECIE METAFIZYCZNYM (ŚWIAT NAWI). RÓŻNICA POLEGA TYLKO NA TYM, ŻE KTOŚ ROBI TO ŚWIADOMIE, A INNI NIEŚWIADOMIE. OTÓŻ, PRAKTYKA, JAK I WYDARZENIA W ŚWIECIE POKAZUJĄ, ŻE KOBIETY KOMPLETNIE NIE ZNAJĄ SIEBIE, NIE MAJĄ POJĘCIA KIM JEST KOBIETA, JAKĄ MA MOC I TYM BARDZIEJ JAK JĄ KONTROLOWAĆ! DLATEGO ZAMIAST TWORZYĆ, NISZCZĄ SWOJE ŻYCIE I ŚWIAT. WEDY MÓWIĄ: „JAKIE BABY, TAKIE LATA”, CZYLI JEŚLI KOBIETA WEWNĄTRZ SIEBIE MA CHAOS, TO CHAOS BĘDZIE W RODZINIE, I W OTACZAJACYM ŚWIECIE RÓWNIEŻ. OD CZASÓW, KIEDY KOBIETY MAJĄ PRAWO DO PRACY, JAK NIEWOLNICE, W ŚWIECIE FIZYCZNYM. PRZYJMUJĄC MĘSKĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KOBIETA ROZWALIŁA GOSPODARSTWO DOMOWE ORAZ RZEMIOSŁÓ. ZAPĘDZAJĄC MĘŻCZYZN DO MIAST, KOBIETY ZACZĘŁY ZMIENIAĆ SIĘ W BABOCHŁOPÓW (TZW. BABA Z JAJAMI) I RYWALIZOWAĆ Z MĘŻCZYZNAMI O RÓWNOŚĆ, CHCĄC UDOWODNIĆ, ŻE NIE SĄ KUCHARKAMI. KOCHANE KOBIETY, WAS PO PROSTU WPROWADZILI W BŁĄD I ZAPROGRAMOWALI NA TAKI SCENARIUSZ.
            KOBIETA ZAWSZE OPIEKOWAŁA SIĘ DOMEM I REALIZOWAŁA SIĘ W RODZINIE W ZAWODZIE ŻONY MĘŻA I NIGDZIE W INNYM MIEJSCU NIE BĘDZIE MOGŁA CZUĆ SIĘ SZCZĘŚLIWĄ, BEZPIECZNĄ, ZRELAKSOWANĄ I MIEĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE, PONIEWAŻ W TYM ŻYCIU JESTEŚ KOBIETĄ I TWOJE PRZEZNACZENIE RODZIĆ DZIECI I KARMIĆ JĘ, POMAGAJĄC MĘŻOWI PRACĄ, KTORA POLEGA NA TWORZENIU OBRAZÓW MENTALNYCH, ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ RODZINY ORAZ ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA MĘŻA. OTÓŻ TAKĄ MACIE NATURALNA ROLĘ ZGODNIE Z PRZYRODĄ.
            LECZ ZAMIAST BYĆ KOBIETĄ, DAJĄCĄ CIEPŁO I BEZWARUNKOWO KOCHAJĄCĄ, WY, NIENAWIDZĄC SWOICH MĘŻCZYZN, TWORZYCIE ODWRÓCONĄ NISZCZĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ - OBGADUJECIE SWYCH MĘŻCZYZN, WYSTAWIACIE ZA IDIOTÓW, NIE WIERZYCIE W NICH, WYMIESZCZACIE SIĘ NA DZIECIACH ZAMIAST MYŚLIĆ, MÓWIĆ I ROBIĆ TO, CO POTRZEBNE WY ROBICIE WSZYSTKO NAODWRÓT - OD RANA DO WIECZORA WYKAZUJECIE NIEZADOWOLENIE, MANIPULUJECIE SWYMI MĘŻCZYZNAMI – ABY TYLKO WYKORZYSTAĆ, JAKBY MĘŻCZYZNA JEST WAM COŚ DŁUŻNY. ALE FAKTYCZNIE NIKT NIKOMU NIE JEST DŁUŻNY NIC, I JEŚLI NIE JESTEŚ KRÓLOWĄ TO I KRÓL NIE POJAWI SIĘ OBOK CIEBIE..

 

 

 

 ◊

Wyobraź sobie auto bez kierowcy. Wciskasz gaz i zwalniasz. Daleko pojedziesz? Jeśli droga jest prosta to parę kilometrów może przejedziesz, ale na pierwszym skręcie uderzysz w błotnik lub wylądujesz w rowie.
Tak samo i w życiu ludzi - nieświadome wyścigi do przodu, a później ślepa uliczka (impas) i przystanek - albo przez chorobę, lub przez utratę bliskiego człowieka lub dużej kwoty pieniędzy, problemy z prawem, dziećmi, w związku - WSZYSTKO DLA CIEBIE ABYŚ PRZESTAŁ GNAĆ I ZOBACZYŁ, ŻE LECISZ W PRZEPAŚĆ I WKRÓTCE DNO ZOSTANIE OSIĄGNIĘTE!

A kiedy znajdziesz się na dnie i powstanie pytanie "CO ROBIĆ?", to dopóki nie uświadomisz, że wszystko co robiłeś wcześniej nie jest ważne, BĘDZIESZ NADAL OTRZYMYWAŁ KOLEJNE CIOSY OD LOSU.

Wymuszona sytuacja pozwoli Ci osiągnąć dno, a siła woli i wiedza (co konkretnie trzeba robić) - wyciągną cię. Jak myślisz, czy traktor potrafi samodzielnie wydostać się z bagna bez ciągnika? Odpowiedź jest oczywista! A WIEDZA - JAK PORUSZAĆ SIĘ W ŻYCIU, PO PIERWSZE DAJE SIŁĘ, ABY NIE UTONĄĆ I, PO DRUGIE, UCZY JAK OTRZYMYWAĆ POTRZEBNE.
WSZYSTKO ZALEŻY OD KWESTII JAK MOCNO TEGO POTRZEBUJESZ I JAK MOCNO JUŻ SIĘ NACIERPIAŁEŚ.
 

 

 

 

 

 ◊

SPUST BÓLU            Cała psychosomatyka jest powiązana tylko z jednym mechanizmem. Zaraz Ci to pokażę. Kiedy pojawia się jakaś sytuacja, która wytrąca Cię z równowagi, powstają emocje i uczucia. Są produkowane z dużą energią, aby nas chronić i bronić naszych granic. To normalnie, że te emocje i uczucia powinni podnieść się w naszym ciele do góry, przejść przez aparat głosowy i wyjść na zewnątrz w kierunku niebezpieczeństwa, osoby, która nas obraziła, okoliczności i wielu innych. ALE jeśli zatrzymujemy wyjście i tłumimy je w sobie to ich niszcząca siła i energia zaatakują NASZ własny organizm. Ten mechanizm blokady leży u podstaw całej psychosomatyki.1. OBEJRZYJ WIDEO

2. PRZYPOMNIJ, ŻE PRZYCZYNA CHOROBY CIAŁA ZAWSZE ZWIĄZANA Z PSYCHOSOMATYKĄ

3. TERAZ TO WSZYSTKO SOBIE UŚWIADOM

4. PRZYPOMNIJ JAK TŁUMIŁEŚ EMOCJE SWOICH DZIECI W DZIECIŃSTWIE        MÓWIĄC “NIE PŁACZ!”, “NIE KRZYCZ!”, “NIE WRZESZCZ!”, “NIE WYJ!”

5. WYBACZ SOBIE

7. W ICH OBECNOŚCI  PROŚ O PRZEBACZENIE, ŻE Z NIEWIEDZY ZAPOCZĄTKOWAŁEŚ W NICH CHOROBY

6.OPOWIEDZ RODZINIE I BLISKIM

8. WYJAŚNIJ, ŻE TERAZ PO PROSTU TRZEBA SPUŚCIĆ BÓL, KTÓRY W  NICH SIEDZI.

 

 

 ◊

 ZAUFAJ SOBIE        MUSISZ NAUCZYĆ SIĘ UFAĆ SOBIE. NIE WIERZYĆ – PONIEWAŻ WIERZYĆ JEST NIEBEZPIECZNIE. WIARA JEST NARZUCANA PRZEZ RELIGIĘ, ABY TRZYMAĆ WSZYSTKICH W STRACHU I POCZUCIU WINY I W TEN SPOSÓB KONTROLOWAĆ I RZĄDZIĆ. A CO TRZEBA? TRZEBA JASNO WIEDZIEĆ I JASNO WIDZIEĆ, JAK W RZECZYWISTOŚCI WSZYSTKO FUNKCJONUJE W NASZYM ŚWIECIE.  MUSISZ UŁOŻYĆ WSZYSTKIE PUZZLE.


JEST WIARA I JEST PEWNOŚĆ LUB WIEDZA  – A WIERZYĆ NIKOMU NIE MOŻNA!        JAK W TEJ ANEKDOCIE - SYN PODCHODZI DO OJCA I PYTA: „CO TY ROBISZ?”. OJCIEC ODPOWIADA: “A WŁAŚIE PORTKI PIORĘ”.  - A CO SIĘ STAŁO?” – “OTÓŻ, MYŚLAŁEM, ŻE PIERDNĘ LECZ OBESRAŁEM SIĘ.” MUSISZ BYĆ PEWNYM ALBO MUSISZ WIEDZIEĆ LUB WIDZIEĆ. A WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ SĄ MATRYCĄ ŚMIERCI.

        WSZYSTKIE WASZE WĄTPLIWOŚCI W ŻYCIU POCHODZĄ Z BRAKU ZAUFANIA DO SIEBIE, A NIE DO LUDZI WOKÓŁ. PONIEWAŻ NIE SŁYSZYSZ I NIE CZUJESZ SIEBIE. ŚWIAT ZEWNĘTRZNY JEST TWOJĄ BEZPOŚREDNIĄ REFLEKSJĄ. WSZYSTKO DZIAŁA ŚCIŚLE WEDŁUG PRAW WSZECHŚWIATA (W TRADYCJI TO KONY), JAK ZEGAR. JEŚLI BOISZ SIĘ, ŻE KTOŚ CIĘ OSZUKA, TO ZNACZY, ŻĘ SAM PRZYSZEDŁEŚ, ABY OSZUKIWAĆ, WIĘC OTRZYMASZ WŁAŚNIE TEN WYNIK, PONIEWAŻ JESTEŚ TAK ZAPROGRAMOWANY.

        TRAFIŁEŚ NA TĘ STRONĘ, PONIEWAŻ CZUJESZ, ŻE TUTAJ JEST PRAWDA - INTUICYJNIE. I TEGO NIE MOŻNA ANI WYTŁUMACZYĆ, ANI UDOWODNIĆ NAUKOWO.  METAFIZUCZNY ŚWIAT NIE DA SIĘ OBEJRZEĆ UMYSŁEM, MOŻNA GO TYLKO POCZUĆ.

        DLATEGO, KIEDY WCHODZISZ NA MOJĄ STRONĘ W CELU ZWIADYWAĆ I WYWĘSZYĆ, ZADAJĄC TAKIE PYTANIA, JAK: KIM JESTEM? SKĄD ONA WSZYSTKO WIE? KIM JEST JEJ MENTOR? UMYSŁ (=KOSZCZEJ NIEŚMIERTELNY) WŁĄCZA SIĘ W TOBIE I ZACZYNA CIĘ PLĄTAĆ, STRASZYĆ, WCIĄGAĆ CIĘ Z POWROTEM DO BAGNA, GDZIE JEST TAK CIEPŁO, WYGODNIE, WSZYSTKO JUŻ ZNANE I NIC NIE TRZEBA ROBIĆ.

        ALE TY ZAWSZE DOWIADUJESZ SIĘ I OTRZYMUJESZ WSZYSTKO WTEDY, GDY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJESZ, KIEDY NADCHODZI CZAS. RESZTA TO TYLKO TWOJE ZACHCIANKI! GŁĘBOKA WIEDZA DLATEGO I JEST ŚWIĘTA (SAKRALNA), ŻĘ ŚCIŚLE PRZESTRZEGANY JEST SPOSÓB JEJ PRZEKAZYWANIA, A MIANOWICIE Z UST DO UST, JAK TO BYŁO, JEST I BĘDZIE W TRADYCJI! I JEST PRZEKAZYWANA TYLKO TYM, KTÓRZY POTRZEBUJĄ TEGO I SĄ GOTOWI.  DLA PRZYPADKOWYCH LUDZI, KTÓRZY SĄ PO PROSTU ZAINTERESOWANI I PRZYSZLI ABY POCZYTAĆ I POPATRZEĆ, TA BRAMA DLA WAS JEST ZAMKNIĘTA, PONIEWAŻ WIEDZA JEST CHRONIONA PRZED LUDŹMI, KTÓRYM ONA MOŻE ZASZKODZIĆ, KTÓRZY BĘDĄ JĄ WYKORZYSTYWAĆ DO ZEMSTY.

 

 

 

 

 ◊

 

RÓWNOŚĆ PŁCI


        Zwykła, normalna kobieta w zrównoważonym społeczeństwie nigdy nie będzie walczyć „o swoje prawa”. Ona po prostu tego nie potrzebuje. I tak już jest w uprzywilejowanej sytuacji. Siedzi w najbardziej komfortowym, satysfakcjonującym i bezpiecznym miejscu na świecie - w domu. Zajmuje się tym, co lubi – dziećmi i własnym komfortem. Jest pod opieką ukochanego mężczyzny, ojca ich dzieci. Walka o równe prawa z mężczyznami oznaczałaby dla niej walkę o pozbawienie tych tradycyjnych przywilejów kobiet. Absolutna głupota. Spójrz na arabskie kobiety. Napluć im na wezwania feministek. I śmieją się z samotnych bezdzietnych Europejek, które są zmuszone do samodzielnego zarabiania na życie.
        Równe prawa z mężczyznami są korzystne tylko dla kobiet, które nie mają swojego mężczyzny jako źródła zasobów i przywilejów kobiet. Przegrane kobiety. Nikt nie przynosi im zdobyczy. Nie są usatysfakcjonowane seksualnie. Obrażone na cały świat. Rozgoryczone. Agresywne. Dlatego nienawidzą mężczyzn i zazdroszczą kobietom sukcesu, które mają dzieci i żywiciela rodziny. Widziałam wiele przypadków, w których samotna kobieta z pianą na ustach broniła równości płci. Ale gdy tylko w końcu znalazła mężczyznę, od razu zapomniała o feminizmie i robiła się szczęśliwą gospodynią domową, żoną i matką.

 

 

 

 

 

 


         ZOSTANÓW SIĘ W WOLNEJ CHWILI, DLACZEGO CZŁOWIEK KOCHA WSZYSTKICH I PRZEBACZA WSZYSTKIM PRZED ŚMIERCIĄ? NIE MA WOBEC NIKOGO ROSZCZEŃ I OBRAŻEŃ. CZEMU? PO PIERWSZE FUNKCJE CIAŁA SĄ ZATRZYMANE, NIE ZUŻYWA SIĘ NA TO ENERGII. W ZWIĄZKU Z TYM NA EMOCJE I WYBUCHY ZŁOŚCI NIE WYSTARCZA SIŁY.
        DLATEGO CZŁOWIEK STAJE SIĘ BARDZIEJ MIŁY I OTWIERA SIĘ. PONIEWAŻ NIE CHCĘ JUŻ WIĘCEJ Z NIKIM I Z NICZYM WALCZYĆ. JEGO SERCE ZACZYNA SIĘ OTWIERAĆ PRZED ŚMIERCIĄ, A UMYSŁ UWALNIA KONTROLĘ, TWORZĄC MIEJSCE NA UCZUCIA I PERCEPCJĘ. ZMIENIA SIĘ TAKŻE SYSTEM PRIORYTETÓW PRZED ŚMIERCIĄ, A BÓL I REAKCJE W CIELE PRZENOSZĄ CENTRUM UWAGI Z INNYCH LUDZI NA SIEBIE.
          MUSISZ ŻYĆ TAK, JAKBYŚ JUTRO MIAŁ UMRZEĆ. KAŻDY DZIEŃ JAK OSTATNI. WTEDY BĘDZIESZ POSTRZEGAŁ WARTOŚĆ ŻYCIA I MIAŁ SZACUNEK DLA ŚMIERCI, ODPOWIEDNIO. WŁAŚIE Z TAKIM PODEJŚCIEM OSOBA ŻYJE W STANIE MIŁOŚI PONIEWAŻ NIE TRACI SIŁ NA PUSTE I NIEWAŻNE. ALE WIELU POTRAFI ZROBIĆ Z MUCHY SŁONIA I TRACĄ CZAS NA SPRZECANIU SIĘ.

        OTÓŻ, JEŚLI LUDZIE I DALEJ BĘDĄ ŻYLI UMYSŁEM, ZAMIAST ŻYĆ UCZUCIAMI, INTUICJĄ I ZDROWYM ROZSĄDKIEM, WTEDY PRZYSZŁOŚĆ BĘDZIE NALEŻAŁA DO BIOROBOTÓW I LUDZKOŚĆ W KOŃCU ZOSTANIE ZUPEŁNIE ZNISZCZONA. DLATEGO NATURA STWORZYŁA DLA NAS WSZYSTKO, ABY DO TEGO NIE DOPUŚCIĆ.
        CO MOŻE SPRAWIĆ BY CZŁOWIEK POCZUŁ ZYCIE, PRZESTAŁ GONIĆ ZA SZCZĘŚCIEM W NIESKOŃCZONYM WYŚCIGU? PRZEDSTAWIAM WASZEJ UWADZĘ OGÓLNE MECHANIZMY PRZYMUSOWEGO PRZEBUDZENIA ZIEMIAN: WOJNA, KOMA, UTRATA BLISKIEJ OSOBY, KATAKLIZMY I ŚMIERTELNA CHOROBA. ŚPIĄCEGO CZŁOWIEKA WYŁĄCZONY BUDZIK NIE OBUDZI, A WIĘKSZOŚCI NAWET DZWONIĄCY NIE PODNIESIE Z ŁÓŻKA. OTÓŻ, CZY CHODZI O BUDZIK CZY O CHĘĆ ŻYCIA? OBUDŹ SIĘ ŻYWY, PRZYJDŹ NA REANIMACJĘ, MAMY SPOSOBY, KTÓRE PRZYWRÓCĄ CI SMAK ŻYCIA!

 

 

 

 

 

 

CO TO JEST MIŁOŚĆ?

MIŁOŚĆ URATUJE ŚWIAT...

GDZIE MIŁOŚĆ PANUJE TAM NIEWIELE BRAKUJE...

MIŁOŚĆ STAŁA CUDA DZIAŁA...

NAJWAŻNIEJSZA JEST MIŁOŚĆ...        O MIŁOŚCI MOŻNA, OCZYWIŚCIE KONTYNUOWAĆ ROZMOWĘ BEZ KOŃCA, LECZ MIŁOŚĆ POZOSTAJE TYLKO NA POZIOMIE ROZMÓW. A CO W RZECZYWISTOŚCI? KIEDY SPÓJRZEMY NA REZULTATY NA PRZYKŁADACH LUDZKIEGO ŻYCIA, TO ZOBACZYMY TAM BÓL, CIERPIENIE, ROZCZAROWANIA, URAZ, SMUTEK, ZDRADY, ZAZDROŚĆ, POCZUCIE WŁASNOŚCI, ZEMSTĘ. DLACZEGO TAK? PRZECIEŻ MIŁOŚĆ TO TAKIE LEKKIE I RADOSNE UCZUCIE.

        WSZYSTKO JEST BARDZO PROSTE... ONI ZASTĄPILI KONCEPCJĘ NIENAWIŚCI MIŁOŚCIĄ. I, JAK ZAWSZE, PRZYPRAWILI TO NAJLEPSZYM SOSEM – KSIĄŻKAMI, CYTATAMI, FILMAMI I INNĄ PROPAGANDĄ, ABY NARÓD CIERPIAŁ I DALEJ ŻYŁ W NIEWIEDZY. DLACZEGO? PO PIERWSZE DLATEGO, BY WYCIĄGAĆ Z WAS NIESZCZĘŚLIWYCH GAWWACH (=ENERGIA CIERPIENIA I BÓLU), A PO DRUGIE, BYŚCIE W KARMICZNYCH ZWIĄZKACH PRZEPRACOWALI SWOJĄ CIEMNĄ STRONĘ I DOPIERO PÓŹNIEJ, PO STWORZENIU I NAPEŁNIENIU SIEBIE, ZAKŁADALI JUŻ RODZINĘ.

        A PONIEWAŻ WIEDZY NIE MA, TO I WSZYSTKO JEST DO GÓRY NOGAMI – LEDWIE WYSKOCZĄ Z GNIAZDA RODZICÓW LUDZIE BIEGNĄ DO URZĘDU STANU CIWILNEGO ABY DOSTAĆ PAŃSTWOWE POZWOLENIE NA PRYWATNE...UPRAWIANIE SEKSU I TEN PAPIER PRZEDŁOŻYĆ MATCE, A JESZCZE ABY JAK NAJMOCNIEJ PRZYWIĄZAĆ DO SIEBIE JELENIA. NO A POTEM ZWYKŁY SCHEMAT – SPŁODZIĆ DZIECIACZKÓW I POSADZIĆ NA ALIMENTY, ZOSTAWIAJĄC W GOŁĄ DUPĄ, F POŹNIEJ ROZPATRZAĆ JAKIE TO ŻYCIE NIESPRAWIEDLIWE, ZOSTAJĄC SAMĄ Z ROZBITYM KORYTEM. ŻYCIE, OCZYWIŚCIE, TWOJE I TY DECYDUJESZ, ALE JEST TEŻ INNY SCENARIUSZ. W TRADYCJI NAJPIERW ZAJMOWALI SIĘ SOBĄ, BRALI TOWARZYSZA BY RAZEM IŚĆ PRZEZ ŻYCIE, WSPÓLNIE WZRASTAĆ I ROZWIJAĆ BOSKIE CECHY W SOBIE, A PO 36 LATACH JUŻ BUDOWAĆ RODZINĘ.

        A MIŁOŚĆ – UCZUCIE, KTÓRE OTWIERA SIĘ PRZEZ LATA, JAK LOTUS, ALE NAJPIERW TRZEBA PORADZIĆ SOBIE ZE SWOIM GÓWENKIEM I ZASŁUŻYĆ SWOJEGO MĘŻCZYZNĘ SWOIMI CZYNAMI I DZIAŁANIAMI. CO CIĘ HAMUJE?

 

 

 


        Psycholog - To są nasze uszy. Płacimy za to by nas wysłuchali. Przecież większość ludzi, będąć w domu, cierpią na brak uwagi do swojej osoby i nie mogą wygadać się. Dlatego psycholog świetnie z tym sobie radzi. Ale, gdy w rodzinie dojdzie do wzajemnego zrozumienia, to nawet i myśl taka nie przyjdzie by pójść do psychologa.W trakcie wizyty, Tobie są zadawane pytania i jesteś wysłuchany. Nareszcie się wygadasz i opowiesz o swoich problemach. Właśnie dlatego jest ci łatwiej, a nie dlatego, że zostałeś wyleczony i jesteś zdrowy.
        "I co zrobić? Jak zmienić sytuację?” - nie czekaj na odpowiedź, psycholog nigdy ci jej nie udzieli. Dlatego nie rozumiesz i nie zdajesz sobie sprawy, jak zmienić swoje życie. Psycholog nie da rozwiązania, on tylko naciśnie na twoje bolące miejsce - otworzy ropień, abyś zwrócił na niego uwagę. Po prostu rozłoży sytuację i zagłębi się w to, co się stało. Przy tym jak żyć dalej nie masz pojęcia, bo wszystko jest wielowymiarowe, jedno zależy od drugiego i pociąga za sobą łańcuszek zdarzeń. Pochodzisz w ciągu dnia, pomyślisz o problemie, a potem znów rutyna codzienności sprawi, że wszystko znów „zarośnie kurzem i mchem” i tak do następnej wizyty.⠀Psychologowie to tymczasowa pigułka. W końcu nie otrzymujesz WYNIKU, którego potrzebujesz. W przeciwnym razie nie musiałby iść na kolejne wizyty. Ktoś powie, że na kolejną wizyte zapisuje się już z inną sprawą. Ależ w życiu wszystko jest ze sobą powiązane: rodzina, biznes, pieniądze, zdrowie - bez jednego nie będzie drugiego. Dlatego jeśli masz problem z czymś jednym, oznacza to, że nie ma harmonii jako całości w całym twoim systemie życia. Rozwiązywanie problemów jest możliwe tylko KOMPLEKSOWO.
        Dlatego, jeśli potrzebujesz ROZWIĄZANIA i WYNIKU, przestań wyrzucać pieniądze na wiatr. Po co iść trudnymi Ścieżkami, skoro już tu jesteś.

 

 

 

 

 

 

 

         NIE OSĄDZAJ A NIE BĘDZIESZ OSĄDZONY! TO PRAWO WSZECHŚWIATA. SKĄD SIĘ BIERZE OCENIANIE, PODZIAŁ NA DOBRZE, ŹLE I DOSKONALE? STĄD SKĄD POCHODZĄ POZOSTAŁE KOMPLEKSY NIŻSZOŚCI – Z DZIECIŃSTWA, ZE SZKOLNEJ ŁAWKI I NAUCZYCIELA ZE WSKAŹNIKIEM W REKU I DZIENNIKIEM, KTÓRY Z CZYSTYM SUMIENIEM STAWIAŁ TOBIE DWÓJKE, TRÓJKĘ, CZWÓRKE LUB PIĄTKĘ. PRZECIEŻ ZOSTAŁ NADZIELONY TAKIM PRAWEM I NIE WAZNE, ŻE TWOJE ŻYCIE POTEM ZOSTANIE ZRÓJNOWANE PRZEZ TE OCENY I PORÓWNANIA Z JASIEM CZY MAŁGOSIĄ, KTÓRA ZNA LEPIEJ OD CIEBIE. KOMPLEKSY TE POWSTAJĄ RÓWNIEŻ OD WYCHOWANIA W RODZINIE – OD RODZICÓW, KTÓRZY TAK SAMO CAŁY CZAS OCENIALI CIEBIE I TWOJE ZACHOWANIE. A JAK ŻE? PRZECIEŻ TRZEBA PRZESTRZEGAĆ ZASAD, A INACZEJ – CO POMYŚLĄ? CO POWIEDZĄ? BĘDZIESZ PÓŹNIEJ BIAŁĄ WRONĄ. I WSZYSTKIM JAKBY NASRAĆ NA TWOJE UCZUCIA, ŻE JESTEŚ ZRANIONA, ZAWSTYDZONA, URAŻONA. NIKOGO TO NIE OBCHODZI. ICH TAK WYCHOWALI. SKĄD MOGĄ WIEDZIEĆ, ŻE MOŻE BYĆ INACZEJ? – SYSTEM!   A DZIECKO ROŚNIE I WYRASTA Z OGROMNYM CIĘŻAREM, Z TAKA PŁYTĄ BETONOWĄ NIEZADOWOLENIA WOBEC SIEBIE, WOBEC ŚWIATA, A POTEM I WOBEC WSZYSTKICH INNYCH – KTÓRZY PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA TERARYZOWALI ORAZ WYKORZYSTYWALI PSYCHICZNIE. ALE OPOWIADAĆ O SWOICH SMUTKACH, CZY POKAZYWAĆ, ŻE JEST CI ŹLE – TO NIE WYPADA. BĘDĘ TRZYMAĆ W SOBIE, PRZECIEŻ NIE JESTEM SŁABEUSZEM. LECZ ZŁO ZAWSZE MUSI ZOSTAĆ UWOLNIONE, ZWŁASZCZA TO, KTÓRE STARAJĄ SIĘ ZA WSZELKĄ CENĘ UKRYĆ W ŚRODKU – ZNAJDUJE LUKĘ I WYMYKA – PRZEZ CHOROBĘ, WYPADEK (GDZY TY LUB TWOJE DZIECKO POŚLIZGNĘŁO SIĘ LUB ZŁAMAŁO NOGĘ), PRZEZ SPALONY DOM, CZY NAPRZYKŁAD PO KOLEJNYM TŁUMIENIU SWOICH EMOCJI NAGLE POWSTAJĄ NIEZAPLANOWANE WYDATKI, BO COŚ SIĘ ZEPSUŁO CZY ROZBIŁO SIĘ, CZY KONTRAKT NIE WYPALIŁ NA DUŻĄ SUMĘ PIENIĘDZY, MĄŻ, IDIOTA, SPOWODOWAŁ WYPADEK ZAMIAST WPAŚĆ PO DRODZE DO SKLEPU I KUPIĆ TO, CO JA MU POWIEDZIAŁAM, A NIE TO CO SAM ZDECYDOWAŁ I TAK DALEJ. NIEZADOWOLENIE I PRETENSJE ROSNĄ I ŻYCIE SKŁADA SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ, NIŻ SIĘ CHCE, WŁAŚNIE TAK, JAK U MATKI Z OJCEM, CZY NAWET JESZCZE GORZEJ. ALEŻ PRZECIEŻ TAK NIE CHCIAŁAM, DLACZEGO?

        A TO NIC, ŻE WSZYSTKIE TWOJE MYŚLI, UCZUCIA I SŁOWA SĄ PRZESIĄKNIĘTE TRUCIZNĄ I, OCZYWIŚCIE, ŻE NAJPROSTRZY SPOSÓB TO ZNALEŹĆ SOBIE WYMÓWKĘ I ZRZUCIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA KOGOŚ INNEGO, ABY I DALEJ NIC NIE ROBIĆ ZE SWOIYM ŻYCIEM, Z PUSTKĄ I BÓLEM WEWNĄTRZ. PRZESTAŃ KŁAMAĆ, ŻE W TWOIM ŻYCIU WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU! OCZEKIWANIA NIE POKRYWAJA SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ, BO PROBLEM TKWI W TOBIE. ALE TY MOŻESZ NADAL ZAMIATAĆ WSZYSTKO POD DYWAN I PŁAKAC PO NOCACH W PODUSZKĘ ZE SWOJEGO SZCZĘŚCIA. TYLKO KOMU OD TEGO BĘDZIE LEPIEJ? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI MASZ DOŚĆ BYCIA LALKĄ I NIEWOLNICĄ. UJAWNIJ W SOBIE BOGINIĘ I CUDOTWÓRCZYNI!

 

 

 

 

 

 

 

GLOBALNY KRYZYS KLIMATYCZNY    WIELU Z WAS SŁYSZELI WIADOMOŚĆ, ŻE STRASZNIE SIĘ OCIEPLA KLIMAT, LODOWCE SIĘ TOPIĄ W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE I TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ ZACZĄĆ WALKĘ Z TYM GLOBALNYM PROBLEMEM, BO INACZEJ WSZYSCY ZOSTANIEMY ZATOPIENI, A PLANETA ZNIKNIE POD WODĄ I PRZESTANIE ISTNIEĆ. 

      I CI, KTÓRZY MAJĄ SZCZEGÓLNE POCZUCIE WINY OCZYWIŚCIE ZACZYNAJĄ PODEJMOWAĆ DESPERACKIE DZIAŁANIA ABY URATOWAĆ PLANETĘ, I OK GDYBY TO BYŁO PRZEZ OSTATNIE 2 LUB 3 LATA, ALE JESZCZE POD KONIEC LAT 90-CHYCH UBIEGŁEGO STÓLECIA NAUCZYCIELE W SZKOLE OPOWIADALI O TZW DZIURACH OZONOWYCH, PROMIENIOTWÓRCZYM SŁOŃCU I INNYCH BZDURACH. NO I....JAKBY 20 LAT JUŻ MINĘŁO OD TEGO CZASU.

       I JAKOŚ JA OSOBIŚCIE NIE WIDZĘ GLOBALNEGO OCIEPLENIA. WIOSNA, ZIMA, LATO, JEŚIEŃ - PRZYRODA ŻYJE WEDŁUG WŁASNEGO HARMONOGRAMU I CYKLU I NIE BARDZO JĄ MARTWIĄ  HORRORY CZY STRASZNE OPOWIEŚCI NIEKTÓRYCH TAM WÓJKÓW, KTÓRYM SWĘDZĄ RĘCE ABY SIĘ NAŻYĆ NA KOLEJNYM NIESZCZĘŚCIU LUDZI W SKALI ŚWIATOWEJ ORAZ NABIĆ SWE KIESZENIE PIENIĘDZMI  

       I CZASEM MA SIĘ WRAŻENIE, ŻE ŚWIATOWE FORUM GOSPODARCZE NIE MA WIĘCEJ TEMATÓW DO ROZMÓW I DLATEGO CAŁY CZAS Z ROKU NA ROK PRZERABIAJA TEN SAMĄ KWESTIĘ. A CO SIĘ DZIEJE ZA  KURTYNĄ I DLACZEGO TO SIĘ ROBI – ZOSTAWIE WAM NA POMYŚLEĆ. NAPISZCIE SWOJE WARIANTY ROZWOJU WYDARZEŃ I PRZYCZYNY TEGO CALEGO CYRKU Z  COWIDŁĄ   

 

 

 

 

 

 

 

NIE OCENIAJ SIEBIE    CZY ZAUWAŻYŁĄŚ, ŻE KIEDY JESTEŚ NIEZADOWOLONA Z KOGOŚ, JEGO ZACHOWANIA, DZIAŁANIA LUB SŁÓW, ODRAZU WTEDY BUDUJESZ WŁASNY KOKON I ZAMYKASZ SIĘ W SOBIE. JEDNOCZEŚNIE ODCINASZ SIĘ OD TEJ OSOBY, NIE ZWRACASZ NA NIĄ SWOJEJ UWAGI, NIE OKAZUJESZ CZUŁOŚCI I CIEPŁA.

    TAKĄ POSTAWĘ BARDZO CZĘSTO MAJĄ MATKI WOBEC SWYCH DZIECI LUB MĘŻA PODCZAS SPRZECZKI LUB KŁÓTNI. ZAMKNĄĆ SIĘ, SCHOWAĆ SIĘ I MILCZEĆ, NIKOGO NIE WIDZIEĆ ANI SŁYSZEĆ. NIE PODCHODZISZ I NIE DOPUSZCZASZ DO SIEBIE. JAKBYŚ BUDOWAŁA BETONOWĄ ŚCIANĘ WOKÓŁ SIEBIE, NIE CHCESZ ŻEBY W TEJ CHWILI KTOŚ CIĘ ZAUWAŻYŁ. CHCESZ BY CIĘ ZOSTAWILI W SPOKOJU.

    SKĄD TO SIĘ BIERZY? OCZYWIŚCIE Z DZIECIŃSTWA. KIEDY ZROBIŁAŚ COŚ NIE TAK LUB POWIEDZIAŁAŚ NIE TO, CZEGO OD CIEBIE SPODZIEWANO CZĘSTO MAMA I MOŻE CZASEM TATA, KRZYCZĄC NA CIEBIE, PROWADZIŁA SIĘ DOKŁADNIĘ TAK SAMO WOBEC CIEBIE – ODCINAŁA SIĘ OD CIEBIE, NIE OKAZYWAŁA CZUŁOŚCI I CIEPŁA. A PRZECIEŻ TAK SIĘ CHCIAŁO KIEDY WEWNĄTRZ  UCZUCIE ZIMNA I PUSTKI...  ALE BYŁAŚ TEGO POZBAWIONA. I WŁAŚNIE DLATEGO, BĘDĄC DOROSŁĄ, TERAZ ZACHOWUJESZ SIĘ DOKŁADNIE TAK SAMO, POZBAWIASZ TEGO WSZYSTKICH WOKÓŁ SIEBIE PONIEWAŻ NIEPRZYJEMNE UCZUCIA I DOŚWIADCZENIA WCIĄŻ SIEDZĄ W GŁĘBI CIEBIE – ZAPISANE W PODŚWIADOMOŚCI-  I TERAZ NIE WIESZ JAK INACZEJ.

    ALE KIEDY KRZYCZYSZ NA KOGOŚ LUB WYKAZUJESZ NIEZADOWOLENIE Z KOGOŚ, TAK WŁAŚCIWIE  TO KRZYCZYSZ NA SIEBIE I NIEZADOWOLONA JESTEŚ Z SIEBIE, I ZACHOWUJĄC SIĘ W TEN SPOSÓW W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI JEST TO KARANIE SIEBIE. DLATEGO WŁAŚNIE NIE POZWALASZ ZROBIĆ SOBIE PRZYJEMNOŚĆ. JESTEŚ UKARANA! I JAKBY CZEKASZ, ŻE PRZYJDZIE MAMA CZY TATA I OBEJMIE CIĘ, PRZYTULI, UCAŁUJE I UWOLNI CIĘ OD TEJ KARY. I TAK BĘDZIE DOPUKI NIE UŚWIADOMISZ SOBIE, ŻE OPRÓCZ CIEBIE NIKOGO NIE MA. JESTEŚ ŹRÓDŁEM, A WOKÓŁ LUSTRA. TWOJA POSTAWA I STOSUNEK DO WSZYSTKIEGO - SĄ PODSTAWĄ !  TWOJE PRZEBACZENIE SOBIE JEST NAJWAŻNIEJSZE !!!   I JEŚLI NIE WYBACZYĆ SOBIE TO CO KIEDYŚ UCZYNIŁAŚ LUB POWIEDZIAŁAŚ, LUB SYTUACJĘ, KTÓRA CIĘ ZAWIODŁA – LŻEJ CI NIE BĘDZIE (NIE POCZUJESZ ULGI).

    ŻYJ W TRADYCJI ! ŻYJ RADOŚNIE I SZCZĘŚLIWIE, CIESZ SIĘ Z ŻYCIA, NIE MARTW SIĘ I NIE SMUĆ SIĘ, NIE MARNUJ SIŁĘ, NIE TRAĆ JĄ NA DROBIAZGI !

 

 

 

 

 

 

        ŻYCIE JEST ZJAWISKIEM HOLISTYCZNYM, KTÓRE PODLEGA PEWNYM UNIWERSALNYM PRAWOM LUB ZASADOM. A TE ZASADY ZNAJDUJĄ ODZWIERCIEDLENIE W NASZEJ FIZJOLOGII, W PRACY ATOMU CZY TEŻ W PRACY UKŁADU SŁONECZNEGO. TA WIEDZA, KTÓRĄ NIESIEMY ŚWIATU TO WIEDZA O ZASADACH TEGO SYSTEMU I SCHEMATACH JEGO URZĄDZENIA, WEDŁUG PRAW ! TE ZASADY SĄ FAKTYCZNIE UNIWERSALNE I WSZYSTKIE PROCESY WE WSZECHŚWIECIE ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z TYMI ZASADAMI. TAK BYŁO, TAK JEST I TAK BĘDZIE NIEZALEŻNIE OD TWOJEJ ZAROZUMIAŁOŚCI CZY FAŁSZYWYCH DOGMATÓW, KTÓRE POZWOLILEŚ WCIĄGNĄĆ W SIEBIE AGENTAMI MATRYCY.

           KAŻDY ZIEMANIN KAŻDEJ PŁCI POWINIEN NAUCZYĆ SIĘ TYCH REGUŁ I ZASAD. TE REGUŁY SĄ BARDZO PROSTE. REGULAMIN OPIERA SIĘ NA JEDNEJ UNIWERSALNEJ ZASADZIE ŚWIĘTEJ GEOMETRII. KIEDY ZNASZ TE ZASADY ROZUMIESZ I WIDZISZ, JAK WSZYSTKO DZIAŁA ZGODNIE Z TYMI ZASADAMI W KAŻDYM KIERUNKU I WE WSZYSTKICH ASPEKTACH. PÓŹNIEJ TO SIĘ BUDUJE NA PODSTAWIE INNYCH ZASAD, KTÓRE Z KOLEI PROWADZĄ DO POWSTANIA NASTĘPUJĄCYCH. I OSTATECZNIE SIEDEM PODSTAWOWYCH ZASAD TWORZY TE SYSTEMY.  FUNKCJONALNIE TE ZASADY SPEŁNIAJĄ TE PODSTAWOWE ROLE W KAŻDYM SYSTEMIE - CZY JEST TO PAŃSTWO, FIRMA, ORGANIZACJA, KORPORACJA, PRZEDSIĘBIORSTWO, STRUKTURA PRAWNA, RODZINA CZY FIZJOLOGIA LUDZI.

        TAK JEST STWORZONY ŚWIAT I TAK WSPÓŁDZIAŁAJĄ WSZYSTKIE JEGO CZĘŚCI MIĘDZY SOBĄ WEDŁUG TYCH PODSTAWOWYCH ZASAD INTERAKCJI. I JEST ABSOLUTNIE OCZYWISTE, ŻE TRZEBA ZNAĆ TE PODSTAWOWE ZASADY, ABY NIE CIERPIEĆ I NIE MĘCZYĆ SIĘ Z NIEWIEDZY, ŻYJĄC JAK WSZYSTKIE ZOMBI DOLNĄ GŁOWĄ I BYĆ PRZEZ CAŁE ŻYCIE ŹRÓDŁEM GAVVWACHU DLA WROGA. NIE ZAIMUJ SIĘ BZDURAMI! ŻYJ W TRADYCJI!

 

 

 

 

 

 

 

 

MĘŻCZYZNA NIE POTRZEBUJE KSIĘGOWEJ ANI TEGO, KTO ZARABIA PIENIĘDZY. NIE POTRZEBUJE KOBIETY UCIEKAJĄCEJ OD JEJ OBOWIĄZKÓW. POTRZEBUJE CIEBIE W STANIE WYPEŁNIONYM RADOŚCIĄ, PEWNOŚCIĄ SIEBIE I SIŁĄ ŻYCIA !!!

JAK TO? SŁUCHAJ VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

 


 

        WSZYSCY ŻYJEMY W 4 ŚWIATACH JEDNOCZEŚNIE – JAWI, NAWI, PRAWI I SŁAWI. JEŚLI W ŚWIECIE NAWI WIDZISZ WODĘ W DOWOLNEJ FORMIE, TO OZNACZA TO INFORMACJĘ. KIEDY WIDZISZ WE ŚNIE JAKĄJKOLWIEK STRUKTURE WODY, OZNACZA TO, ŻE TWOJA ŻYWA ZWRACA UWAGĘ NA INFORMACJE. TAKI SEN TRZEBA UMIEĆ WYCIĄGNĄĆ Z NAWI I ZASTOSOWAĆ TE ZNAKI ŻYWATMY. NIE ZAPOMINAJ, ŻE KOBIETA JEST INFORMACJĄ. KOBIETA JEST ŻYWIOŁEM WODY. OTÓŻ TERAZ PROSZĘ ZASTANÓW SIĘ Z JAKIM OBIEKTEM WODNYM TERAZ SIEBIE KOJARZYSZ - BAGNO, OCEAN, MORZE, STRUMIEŃ, ŹRÓDŁO CZY JEZIORO?

       NO, A KIEDY W ŚWIECIE NAWI WIDZISZ OGIEŃ, TO W ŚWIECIE JAWI TO OZNACZA WŚCIEKŁOŚĆ. BARDZO CZĘSTO PRZEJAWIENIE WŚCIEKŁOŚCI I GNIEWU POMIJAJĄ DOKŁADNIE Z POWODU IGNOROWANEGO OGNIA LUB PŁOMIENIA WE ŚNIE. ŻYJ W TRADYCJI. KORZYSTAJ Z WIEDZY I ROZWIJAJ WIZJĘ I PORUSZAJ SIĘ PEWNIE PO RZECE PRZEZNACZENIA.

 

 

 

 ◊            WSZYSTKO JEST WYWRÓCONE DO GÓRY NOGAMI I WSZYSTKO NA ODWRÓT – PRAWO WSZECHŚWIATA (KON). KIEDY NIEMĄDRA KOBIETA PRZYCHODZI DO MĘŻA Z TESTEM W RĘKACH I STAWIA GO PRZED FAKTEM „KOCHANIE, JESTEM W CIĄŻY” WYGLĄDA TO DELIKATNIE MÓWIĄC JAK NOŻ W PLECY, KTÓRY ZŁOŚLIWIE WBIJAJĄ I PRZEKRĘCAJĄ PRZECIWNIE DO RUCHU WSKAZÓWEK ZEGARA. PRZY TYM SAMOWIŁA OD MĘŻCZYZNY DOSŁOWNIE CZEKA, ŻE MĄŻ WYKAŻE SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ I ZACHWYT NA TWARZY, ŻE TO SIĘ W KOŃCU WYDARZYŁO. NIBY TY NAWET NIE WIEDZIAŁEŚ, NIESPODZIANKA, ZACZYNAJ PRZYGOTOWANIA, PRZECIEŻ PRZED TOBĄ CAŁE 9 MIESIĘCY BY KUPIĆ NAM MIESZKANIE, SAMOCHÓD I WSZYSTKO CO TRZEBA DLA DZIECKA, A JA SWOJĄ MISJĘ SPEŁNIŁAM. I TO TAKIE SMUTNE WIDZIEĆ JAK MĘŻCZYZNA PRUBÓJE UKRYĆ STAN WSTRZĄSU NA TWARZY OD USŁYSZANEJ WIADOMOŚCI I OD CHĘCI POWYRYWAĆ SOBIE WŁOSY NA GŁOWIE OD KWOTY DALSZYCH WYDATKÓW I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW.

            A JAK INACZEJ? PRZECIEŻ ZASADZONE POCZUCIE WINY I POCZUCIE DŁUGU NIE POZWOLĄ TERAZ UCIEC I UKRYĆ SIĘ POD SPODNICĄ MATKI. CHOCIAŻ SĄ I TACY EKSPONACI. A JAK INACZEJ? CO ROBIĆ? ZAPYTAJĄ CI, KTÓRYCH POCIĄGNĘŁO NA WYMIOTY Z WŁASNEJ GŁUPOTY. W TRADYCJI DO 36 LAT RODZINY NIE ZAKŁADAJĄ, BO ZAJMUJĄ SIĘ TWORZENIEM I WYPEŁNIENIM SIEBIE, SWOJEGO RODZINNEGO INTERESU I KAPITALU. A DZIECI POWOŁYWAŁ OJCIEC DO SWEGO RODU, BY ONI KONTYNUOWALI DZIAŁALNOŚĆ I POMAGALI PROWADZIĆ INTERES. TO ZNACZY, ŻE MĘŻCZYZNA SAM DECYDUJE KIEDY SĄ POTRZEBNE DZIECI I ROZUMIE DLACZEGO I DALEJ PLANUJE WSZYSTKIE DALSZE DZIAŁANIA Z TYM ZWIĄZANE. KIEDY WIEDZY NIE MA TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE PRZEZ JEDNO MIEJSCE I DOKŁADNIE NAODWRÓT. NIE STWARZAJCIE PROBLEMÓW, DOWIEDZCIE SIĘ JAK ŻYĆ, ZANIM PODEJMIECIE NIEŚWIADOME KROKI, KTÓRE PÓŹNIEJ DROGO WAM SIĘ OBEJDĄ

 

 

 ◊

KSIĘŻYC


            CZY ZDAŻYŁO CI SIĘ ZAUWAŻYĆ, JAK 2 RAZY W MIESIĄCU WPŁYWA NA CIEBIE SIŁA WYŻSZA?  STAJESZ SIĘ AGRESYWNY, SMUTNY, DRAŻLIWY, BARDZO ŁATWO CIĘ ZRANIĆ I WYPROWADZIĆ Z RÓWNOWAGI. ZACZYNASZ WYRZUCAĆ EMOCJE – WSZYSCY WOKÓŁ SIĘ WŚCIEKAJĄ, O COŚ SIĘ SPRZECZAJĄ BEZ SENSU, KŁÓCĄ SIĘ. ALE CHODZI O TO, ŻE KSIĘŻYC WPŁYWA NA CIEBIE. TAK, WŁAŚNIE ON, 2 RAZY W MIESIĄCU 3-KROTNIE WZMACNIA WSZYSTKO CO JEST W TOBIE I WYCHODZI TO NA POWIERZCHNIĘ - CAŁY BÓL, AGRESJA, ZŁOŚĆ, WSZYSTKIE NIEROZWIĄZANE PROBLEMY, ZADANIA, PYTANIA - WSZYSTKO CO CIĘ DRĘCZY ZACZYNA WRZEĆ I WZNOSIĆ SIĘ NA POWIERZCHNIĘ ŻEBY TY TO ROZPATRZYŁEŚ I JAK NAJSZYBCIEJ PORADZIŁEŚ SOBIE Z TYM! OCZYWIŚCIE NIE JEST PROSTE WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ I NIE PODDAĆ SIĘ TEMU, ALE TRADYCJA I TU POMAGA - WYJAŚNIA JAK W TE DNI ZAPANOWAĆ NAD SOBĄ I JAK SPRAWIĆ, ABY KSIĘŻYC NA WAS TAK NIE WPŁYWAŁ!

 

 

 

            OPOWIEM WAM JEDEN SPOSÓB, JAK COŚ SOBIE WYBACZYĆ LUB PRZESTAĆ GNĘBIĆ SIEBIE DROBIAZGAMI, TYM BARDZIEJ, ŻE NASZ UMYSŁ JEST TAK SKONSTRUOWANY, ŻE JESZCZE PRZED SAMYM WYDARZENIEM RYSUJE NAJBARDZIEJ STRASZNE SCENARIUSZE, ŻE AŻ NOGI SIĘ TRZĘSĄ ZE STRACHU. ALE, JAK SIĘ MÓWI, OCZY SIĘ BOJĄ, ALE RĘCE ROBIĄ! LECZ PÓŹNIEJ, GDY JUŻ JEST ZROBIONE, SAM SIĘ DZIWISZ, PO CO TAK SIĘ PRZEJMOWAŁEŚ NA PRÓŻNO - WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ DUŻO ŁATWIEJSZE NIŻ SOBIE WYOBRAŻAŁEŚ. LECZ JEŚLI JEDNAK CZUJESZ SIĘ ZAWIEDZIONY Z JAKIEGOŚ POWODU - PRZEZ MAŁOZNACZĄCE SŁOWO LUB DZIAŁANIE I NIE PUSZCZA CIĘ TO, W TAKIM RAZIE WYOBRAŹ SOBIE OSOBĘ, KTÓRA NA PRZYKŁAD POPEŁNIŁA MORDERSTWO LUB PRZEMOC LUB OKRADŁA BANK I JESTEŚ JAKBY TERAZ NA JEJ MIEJSCU (TEJ OSOBY)...

            CO BYŚ WTEDY POCZUŁ BĘDĄC W JEJ SKÓRĘ? A TERAZ PROSZĘ PORÓWNAJ TE CZYNY – TEJ OSOBY ORAZ SWOJ AKCJE LUB SŁOWA. I CO? ISTNE DROBIAZGI, PRAWDA? I NAWET NIE MA SENSU W OGÓLE MARTWIĆ SIĘ O TO. I CO, ŻE KTOŚ CI POWIEDZIAŁ, ŻE JESTEŚ KLAUNEM LUB DEBILEM, ALBO POSŁAŁEŚ KOGOŚ DALEKO I NADŁUGO... JEŚLI BĘDZIESZ PRZEJMOWAĆ SIĘ Z POWODU TAK MAŁYCH RZECZY, TO KOSMOS PODRZUCI CI BARDZIEJ POWAŻSZY PROBLEM, ŻEBY NAUCZYŁ SIĘ WYBACZAĆ SOBIE PRZYNAJMNIEJ TROCHĘ. WIĘC NIE PROWOKUJ! ŻYJ W TRADYCJI, POZNAWAJ PRAWDĘ RAZEM Z NAMI.

 

 

            Faktem jest, że strach paraliżuje człowieka w jego działaniach i rozwoju. W świecie Nawi przestraszony Ziemianin wygląda jak skamieniała konstrukcja, sztywna i skamieniała. W życiu potocznie właśnie tak się mówi - ze strachu zesztywniał i zamienił się w kamień. Teraz rozumiesz, że wszystkie pomniki to utrwalone przez NIE obrazy, sparaliżowane strachem i unieruchomione - zesztywniałe duchy w świecie Nawi. W świecie Nawi skamieniała konstrukcja sparaliżowana strachem jest nieszkodliwa lub martwa, a w świecie jawi skamieniały lub sparaliżowany Ziemianin nigdzie się nie rusza, ponieważ jest unieruchomiony i skrępowany, i sam Ziemianin nie może podjąć żadnych zdecydowanych działań. ZOMBI. Taki Ziemianin jest bezpieczny dla orków - całkowicie sparaliżowany w czynach, decyzjach i działaniach. Na przykład zamierzasz zmienić miejsce zamieszkania, podążajjąc za linią losu, ale krępuje cię paraliżujący strach i już nie ruszasz się i pozostajesz w miejscu, wmawiając sobie, że podczas zbliżającej się wojny lepiej siedzieć na dupie, dopuszczając się przemocy wobec siebie. Koszczej się włącza, a żywatma znów jest w niewoli strachu i zarozumiałości, zablokowana przez Koszczeja. Ziemianin zatrzymuje się w rozwoju i zamienia w kamień. Orki nie boją się już takiej bryły, można rzeźbić skałę bez obawy, że głowa zostanie ścięta. Zombi został pokonany, gawwah płynie rzeką.

                Skamieniała konstrujcja ICH cel !

 

 

 

         DZISIAJ W WIEKU ZNIEWIEŚCIAŁYH I TYLNONAPĘDOWYCH NIEDOMĘŻCZYZN, KTÓRZY W ŻYCIU NIE MIELI MĘSKIEGO WYCHOWANIA ZIEMIANIE JUŻ NAWET ZACZĘLI ZAPOMINAĆ JAK TO JEST KIEDY MĘŻCZYZNĄ JEST MĘSKIM. MĘŻCZYZNA TO CZŁOWIEK POKONUJĄCY PRZESZKODY I TRUDNOŚCI, HARTUJĄCY DUCH, LECZ ŻYJĄCY W SZACUNKU DO SIEBIE!

        CZY MIAŁEŚ TAKIE SENTYMENTALNE CHWILE, W KTÓRYCH ROZCZULAŁEŚ SIĘ NAD SOBĄ – ŁZY W JCZACH, GILE Z NOSU....? I OTÓŻ W TEJ CHWILI MĘŻCZYZNA BIERZE SIĘ W GARŚĆ, MOBILIZUJE SIĘ BEZ GNĘBIENIA SIEBIE, IDZIE I COŚ ROBI, NA PRZYKŁAD NAGRYWA WIDEO. DAJCIE PROSZĘ ZNAĆ W KOMENTARZACH JAK PANOWIE ZACHOWUJECIE SIEBIE JAKO MĘŻCZYZNA BÓG W TYCH MOMENTACH KIEDY JESTEĆSIE W STANIE „PRZEPŁYWU” I AŻ WAS ROZPIERA I ŁŻY GRADEM? PRZECIEŻ MIT, ŻE MĘŻCZYŹNI NIE PŁACZĄ, JEST NIEBEZPIECZNYM MITEM!

        I KOLEJNY MIT, ŻE MĘŻCZYŹNI NIE MAJĄ PRAWA BYĆ ŻYWYMI I PRAWDZIWYMI I KIEDY ŁZY GRADEM TRZEBA RYCZEĆ I NIE MARTWIĆ SIĘ.
ŁZY TO USUWANIE BLOKÓW PODŚWIADOMOŚCI I WYJŚCIE ZŁA! ŁEZ RADOŚCI NIE ISTNIEJE ! TO DLA WAS DRUGIE PYTANIE, NA KTÓRE MOŻECIE ZAPISAĆ SWOJE MYŚLI... DLACZEGO TAK? NIE MA ŁEZ RADOŚCI!

 

 

 

 

 

 

 

O wszystkim wiemy wszystko: ale używamy tylko tego, co konieczne - i to w tej chwili!