Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

 

 

 

 

ONE-LiNE RADIO:

 

 

 

ШКОЛА ВЕСТ:

 

 

 

 

 ШКОЛА:

 

 

 ЖИВЫЕ:

 

КЛУБ:

Вступи !Вступи !

 

 СМОТРИ:

 

 


 РЕПОСТИ: Репости!Репости!

 

 

Для связи:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 РАБОТАЕШЬ

 НАД СОБОЙ?

◊ 

 

 

ОБРАТИ ВНИМАНИЕ!

 ◊ 

 

 

ТВОЙ НАСТАВНИК

 ◊

 

 

ЗАБЕРИ СВОЙ ПОДАРОК!

 ◊

 

 

ЧТО ДЕЛАТЬ?

 

 

ПОЧИТАТЬ

 

 

 

„Podjąłem decyzję o ulepszeniu - nie myśl o tym, co powiedzą o tobie inni” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

◊ 

JEŚLI NIE ZNASZ PRZESZŁOŚCI, NIE MASZ PRZYSZŁOŚCI

 

 

 

 

 

VIDEO

 

Witam na mojej stronie!

 

 

 

‌i być może właśnie Tobie będę mogła pomóc rozwiązać ‌jakiś problem bądź skąplikowaną sytuację. Wszystkie sytuacje w życiu są powiązane, jedna zależy od drugiej i ciągnie za sobą łańcuszek zdarzeń ponieważ ‌wszystko jest wielowymiarowe. 

‌Mówią, że kiedy uczeń jest gowów - pojawia się nauczyciel. Ale to nie do końca prawda, ponieważ każdy z nas ma tylko ‌jednego nauczyciela -

to jest nasze ciało (CIEL (Телъ) w Tradycji).

Odpowiedzi na wszystkie nasze pytania są w każdym ‌z nas, i my musimy tylko znaleźć klucze do siebie. ‌A to można zrobić tylko pracując nad sobą. Cała wiedza jest ukryta w nas samych, w pamięci Przodków i musimy ją stamtąd po prostu wydostać. ‌Ale zrobić to samemu jest bardzo trudne, prawie niemożliwe. Potrzebujemy mistrza lub przewodnika, który poprowadzi nas przez skomplikowane labirynty świadomości i ‌podświadomości, a także 
‌nie pozwoli złapać się na sztuczki UMYSŁU, który bardzo umiejętnie nami manipuluje.

‌Każdy z nas ma intuicję i trzeba ją rozwijać od dzieciństwa. ‌To ona podpowiada nam, że jesteśmy na dobrej drodze, ‌to ona pomaga odnaleźć brakujące zagadki holistycznego ‌obrazu świata. 

‌Spotkałem mistrza, który pomógł mi przejść tę trudną ‌ścieżkę, ujawnił wizję tego, jak działa nasz świat, w którym wszystko jest wywrócone do góry nogami i odwrotnie. Bez jego pomocy nie udałoby mi się wydostać z wielu ‌labiryntów systemu, który tak umiejętnie tka sieć swojego oszustwa, i sieć jego labiryntów z roku na rok staje się ‌coraz bardziej zawiła i nie do przebycia. 

Jeśli pragniesz wszystko wyjaśnić, poznać SIEBIE ‌i zacząć tworzyć swoją rzeczywistość według swoich scenariuszy, to 
‌jestem gotów Ci w tym pomóc! 

 

 

 

 

 SZKOŁA

TWARDA PRAWDA

        SZKOŁA NICZEGO NIE UCZY, TYLKO KALECZY, MA NEGATYWNY WPŁYW NA MŁODY MÓZG I LOSY DZIECI. FUNKCJĄ SZKOŁY BYŁO UTRZYMYWAĆ W JEDNYM POMIESZCZENIU TYSIĄCE ORKÓW W JEDNYM CZASIE, ABY ORKI SIĘ NIE POZABIJAŁY NAWZAJEM! KOLEJNĄ FUNKCJĄ BYŁO POKAZANIE, ŻE NALEŻY UZYSKIWAĆ ODPOWIEDZI NA ZADAWANE PYTANIA LUB WIEDZIEĆ, GDZIE ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI. DZIŚ TĘ FUNKCJĘ WYKONUJE WYSZUKIWARKA !
        WYŻSZE SZKOŁY I UNIWERSYTETY TEŻ NICZEGO NIE UCZĄ, ZASIRAJĄ MÓGZ TEORIĄ. KAŻDY MOŻE NAUCZYĆ SIĘ TEORII SAM, BIBLIOTEKA JEST PEŁNA KSIĄŻEK. UCZELNIE WYDAJĄ DYPLOM, GDZIE JEST JASNO NAPISANE, ŻE ODBYŁ STUDIA WYŻSZE CZY UZYSKAŁ TYTUŁ, ALE ANI SŁOWA, ŻE SIĘ NAUCZYŁ CZEGOŚ ! ZWRÓCILIŚCIE NA TO UWAGĘ..??!!
PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, UNIWERSYTETY PRODUKUJĄ PERFEKCYJNYCH NIEWOLNIKOÓW. A NAUKOWCY W OGÓLE NIC DOBREGO WYMYŚLEĆ NIE MOGĄ, ŻADNYCH POŻYTECZNYCH WUNALAZKÓW – PONIEWAŻ SĄ AGENTAMI MATRYCY I SŁUŻĄ CIEMNOŚCI...TWORZĄC, TZW KULE, KTÓRE PRZYŚPIESZAJĄ DEGRADACJĘ LUDZKOŚCI!
        DLATEGO KIEDY SYSTEM MÓWI – „ZAPROSZAMY – NAUCZYMY WAS”, JEST TO ZŁOŚLIWE KŁAMSTWO I OSZUSTWO, PONIEWAŻ TYLKO W MOMENCIE DZIAŁANIA ODBLOKOWUJE SIĘ PAMIĘĆ NATURALNA (GENETYCZNA) I WSPOMINACIE JAK ROBIĆ, CO ROBIĆ i OSIĄGACIE WYNIK – DLATEGO, ŻE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI W POSTACI ZAPISANEGO SCENARIUSZA ZNAJDUJĄ SIĘ WEWNĄTRZ WAS, ALE SAMODZIELNIE WYDOBYĆ ODPOWIEDŹ PRAKTYCZNIE NIE JEST MOŻLIWE. DLATEGO POTRZEBNY JEST PRZEWODNIK, KTÓRY POMOŻE WAM ZNALEŹĆ KLUCZE I HASŁO DO SIEBIE, BYŚCIE MOGLI UJAWNIĆ SWOJE ZDOLNOŚCI I KORZYSTAĆ ZE SWOICH MOŻLIWOŚCI I ŻYĆ SWOIM ŻYCIEM, A NIE CZYJŚ NARZUCONY SCENARIUSZ, KTÓRY ONI ZASADZILI WAM DO GŁOW, ABY I DALEJ WYKORZYSTYWAĆ WASZĄ SIŁE I POTENCJAŁ.
        MAMY PARADOKS! BY STAĆ SIĘ MISTRZEM OTRZYMYWANIA ODPOWIEDZI, MUSISZ PRAKTYKOWAĆ, A ZNACZY BYĆ MISTRZEM! A TO OZNACZA BYĆ I ŻYĆ TĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ UZYSKIWANIA ODPOWIEDZI! ŻYĆ TYM I TYLKO TYM – INACZEJ NIE JESTEŚ MISTRZEM! WCZEŚNIEJ ROBILI TO DZIADKOWIE – MOTYWOWALI DZIECI I WNUKÓW DO ROZWIJANIA UMIEJĘTNOŚCI W DZIAŁANIU. DZIŚ MUSZĘ TO ROBIĆ JA.... ZAMIAST TEGO BY MNOŻYĆ WASZE WYNIKI ŻYCIOWE WYCHODZI, ŻE MUSZĘ WAŚ DO TEGO NAMAWIAĆ ... ANEKDOTA!
        WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ PISKLĘ, KTÓRE ZGODNIE Z NATURĄ SAME DECYDUJE KIEDY MUSI SIĘ WYKLUĆ I WYLECIEĆ Z GNIAZDA, ABY DALEJ LECIEĆ NA WOLĘ, LECZ CIEBIE PRZED CZASEM WYCIĄGNĘLI I ZŁAMALI SKRZYDŁA, PRZEKONUJĄC O TO, ŻE TWOJE ŻYCIE JEST OGRANICZONE WYMIARAMI TWOJEGO GNIAZDA I ŻĘ NIGDY NIE BĘDZIESZ MÓGŁ LATAĆ. PRZYTŁACZAJACA SKALA TRAGEDII ŻYCIA W OTUMANIENIU I IGNORANCJI. OBUDŹ SIĘ ! WYSTARCZY BIEGAĆ JAK KUROPATWA PO ZIEMI, SKORO JESTEŚ ORŁEM WEZWANYM DO LATANIA PO BIAŁYM ŚWIECIE!

 

 

      COVID, FAKCYNACJA, COVID PASS, LOCKDOWN PO CO? ZA CO? I CO ROBIĆ? DLA OSÓB, KTÓRZY WZIĘLI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE NA SIEBIE. JEST ZNANYM FAKTEM, ŻE ZAWSZE DOSTAJEMY TYLKO TO, CO POTRZEBUJEMY, A WSZYSTKO JEST NASZYM ZAMÓWIENIEM.
WYDARZENIA, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ OBECNIE NA CAŁYM ŚWIECIE, SĄ ODBICIEM WEWNĘTRZNEGO MIKROŚWIATU LUDZI PONIEWAŻ ZEWNĘTRZNY ŚWIAT ODWZORUJE WEWNĘTRZNY NA ZASADZIE PODOBIEŃSTWA. CO ODDAJEMY TO OTRZYMUJEMY.
       JEŚLI W WASZYM ŻYCIU JEST WSZYSTKO DOBRZE - TO OK, NIE MA PROBLEMU. ALE DLACZEGO W TAKIM RAZIE NA ŚWIECIE KAŻDEGO DNIA WARUNKI WOLNEGO ŻYCIA STAJĄ SIĘ CORAZ TRUDNEJSZE? LUDZIE ŚWIADOMI ZADAJĄ PYTANIE - DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? ABY HARTOWAĆ DUCH - „IM GORSZEJ, TYM LEPIEJ”.
     ZA CO? SYSTEM JEST KOREKTOREM. PRZEDE WSZYSTKIM DLA TYCH, KTÓRZY ŻYJĄ WBREW PRAW NATURY I ZNAJDUJĄ SIĘ W NIEWOLNICTWIE PSYCHICZNYM WŁASNEGO UMYSŁU.
      MILCZYSZ, CIERPISZ, ZGADZASZ SIĘ NA WSZYSTKO, CO SIĘ DZIEJE, NIE MOŻESZ POWIEDZIEĆ „NIE” – NOŚ KAGANIEC, DLACZEGO CI JĘZYK, SKORO NIE UŻYWASZ GO DO TEGO, DO CZEGO JEST PRZEZNACZONY?
     DEGRADUJESZ CHODZĄC DO PRACY, JESTEŚ PASOŻYTEM NA PRACODAWCY, ZAMIAST ROZWIJAĆ INTERES RODZINNY, DĄŻĄC DO WZROSTU I ROZWOJU – W TAKIM RAZIE RÓB SZCZEPIENIA I W DALSZYM CIĄGU MOŻESZ SŁUŻYĆ WŁAŚCICIELOWI ZA POSIŁKI, PRZECIEŻ NA COŚ WIĘCEJ U CIEBIE PIENIĘDZY NIE POZOSTAJE.
     A CHCESZ ZABRAĆ SIĘ DO INNEGO KRAJU, ODERWAĆ SIĘ OD NIEZNOŚNEGO ŻYCIA W OJCZYŹNIE - JEDŹ DO OBCEJ ZIEMI - BEZ PROBLEMÓW - ZRÓB COVID PASS I WELCOME. UCIEKAĆ OD PROBLEMÓW I NIE ZAJMOWAĆ SIĘ SOBĄ MOŻNA I DALEJ, DOPÓKI NIE NACIERPISZ SIĘ.
    I KIEDY ZROBIŁEŚ DZIECI DLATEGO, ŻE TAK "TRZEBA", ŻE POWINO” SIĘ RODZIĆ, A NIE DLA TEGO, ŻE BYŁEŚ GOTOWY NA PRZYJŚCIE DZIECKA, TO ŁATWIEJ JEST JE ZRZUCIĆ NA PRZEDSZKOLE I SZKOŁĘ, BO PRZECIEŻ CO Z NIM ROBIĆ I JAK WYCHOWYWAĆ NIE WIESZ - TO BĄDŹ W TAKIM RAZIE GOTÓW DO ZAPŁATY ZA ZŁAMANE ŻYCIE SWOJE I POTOMKÓW. TAM Z NICH ZROBIĄ POSŁUSZNYCH NIEWOLNIKÓW - NAUCZĄ ŻYĆ I PRACOWAĆ DLA SYSTEMU. JEŚLI NIE ZAJMUJESZ SIĘ SWYMI DZIEĆMI SAM - ZNACZY ZAJMIE SIĘ NIMI SYSTEM.
    DLA INFORMACJI - Czterolatkowie w Szkocji będą mogli „zmienić płeć” bez wiedzy rodziców. TO JEST SKUTEK. A PRZYCZYNA TKWI W TYM, ŻE DZIECI RODZICOM FAKTYCZNIE NIE SĄ POTRZEBNI.

 

 

            ŻYCIE . W ŻYCIU ABSOLUTNIE KAŻDEGO ZIEMIANINA BYŁ I BĘDZIE JEDYNY SCHEMAT ŻYCIA, W KTÓRYM SĄ WZLOTY I UPADKI. Tzw. CZARNY PAS I BIAŁY PAS. LUB JAK MÓWI TRADYCJA - JAMA I NIJAMA. KIEDY JEST JAMA - TO DUPA. JESZCZE MÓWIA: „JESTEŚ W DUPIE”. I JEST TO I NIE DOBRE, I NIE ZŁE. W TRADYCYJI WSZYSTKO JEST WIELOWYMIAROWE I WSZYSTKO JEST ŁASKĄ. WSZYSTKO ZALEŻY OD NASZEGO STOSUNKU DO WYDARZEŃ, SYTUACJI I PROBLEMÓW. A KIEDY PZECHODZIMY ETAP JAMA TO JEST TO TYLKO ETAP, KTÓRY NALEŻY PRZEJŚĆ, A DO TEGO POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ JAK ŻYĆ I CZYM JEST ŻYCIE.
        OTÓŻ WZLOTY TO NIJAMA, KIEDY ETAP DUPA ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY I Z DUPY SIĘ WYDOSTAŁĘŚ. A W DUPIE - TAM NIE MA PIENIĘDZY, TAM DŁUGI, PROBLEMY ZE ZDROWIEM, W RELACJACH RODZINNYCH; A BIEDA JEDNA NIE PRZYCHODZI, I BIEDA TO ZAWSZE WEDA (od WEDY), KTÓRA DAJĘ CZŁOWIEKOWI MOŻLIWOŚĆ, ABY ZATRZYMAŁ SIĘ W SWOJEJ DEGRADACJI I POKONAŁ BIEDĘ. BIEDA TO BEZ JEDZENIA, A BEZ JEDZENIA TO BIEDA, A POBIEDA (z rosyjskiego, czyli zwycięnstwo) JEST TYM CO IDZIE PO BIEDIE.
        CI KTÓRZY ŻYJĄ W MATRYCE OFIARY, DLA NICH BIEDA TO WYROK I POCZĄTEK KOŃCA. WRACAJĄC DO SŁOWA ŻYCIE, TERAZ ROZUMIEMY, ŻE ŻYCIE BEZ DUPY JEST NIEMOŻLIWE. TO ZNACZY ŻYCIE - JEST DUPĄ, A W DUPIE JEST ŻYCIE. OZNACZA TO, ŻE ISTNIEJĄ JEDNAKOWE I PODOBNE MATRYCA LITERY ‘Ż’ (w rosyjskim ‘Ж’). POD WZGLĘDEM SYLAB I ORTOGRAFII JEST TO HIEROGLIF KTÓRY ODDAJE ŚWIĘTE ZNACZENIE - SYMBOL ŻYCIA, KTÓRY MA SCHEMAT CZŁOWIECZKA - RĄCZKI, NÓŻKI, GŁOWA, KRĘGOSŁUP. A CO TO W ŚRODKU? DOLNA KRESECZKA? LOGICZNIE – PRĄCIE. I KIEDY WY, DROGIE KOBIETY WYRZEKACIE SIĘ SEKSU – I NIE PRACUJECIE NAD SOBĄ ABY ZLIKWIDOWAĆ NIENAWIŚĆ DO SEKSU I DO SIEBIE, JAK RÓWNIEŻ DO MATKI (BO “MA” TO JEST MATERIA, CZYLI WSZYSTKO MATERIALNE) – W TAKIM RAZIE WY NIENAWIDZICIE SYMBOL ŻYCIA, KTÓRY DARUJE TO ŻYCIE. A ZNACZY, ŻE NIE ŻYJECIE.

         I nawet tym, którzy idą to drogą i zaczynają pracę nad sobą, potrzeba czasu na otwarcie serca – środka. ALE NIE JEST TO MOŻLIWE do zrobienia, gdy wyrzekasz się CODZIENNEGO lub REGULARNEGO seksu. W TAKIM RAZIE NIE ŻYJESZ. NIE JESTEŚCIE ZYWY, A ZNACZY MARTWY.. 

 

 

 

            OSTATNI OKRES PEŁNOLECIA NASTĘPUJE W WIEKU OD 27 DO 36 LAT, OBRAZEM TEGO OKRESU JEST DOM. CZYLI W TYM OKRESIE OSOBA JUŻ ZNALAZŁA SWOJE MIEJSCE, WIE DLA SIEBIE Z JAKIMI LUDŻMI JEST JEJ DOBRZE, W JAKIM ZAWODZIE SIĘ SPEŁNIA, CZYLI OSOBA JUŻ ZDEFINIOWAŁA DLA SIEBIE PODSTAWOWE KRYTERIA KOMFORTU DLA SIEBIE, USTALILA SWOJE KRYTERIA ŻYCIA, JAKIE JEJ ODPOWIADAJĄ I ZACZYNA BUDOWAĆ WZAJEMNE RELACJE ZE WSZYSTKIM, CO JEST WOKÓŁ NIEJ. W TYM OKRESIE CZŁOWIEK OKREŚLA JUŻ OSTATECZNIE KRĄG SWOICH ZAINTERESOWAŃ,             KRĄG SWOICH ZNAJOMOŚCI, SFERĘ JEGO DZIAŁANIA. TO WSZYSTKO WOKÓŁ NIEGO TWORZY SIĘ I W TYM WSZYSTKIM ON ZACZYNA PRZEBYWAĆ I CZUĆ SIĘ STABILNIE., I WŁAŚNIE W TYM OKRESIE OD 27 DO 36 LAT CZŁOWIEK MOŻE ZACZĄĆ BUDOWAĆ RODZINĘ,, CZYLI TWORZYĆ ZWIĄZEK DOKŁADNIE W OKRESIE, W KTÓRYM JEST DOM. PONIEWAŻ RODZINA TO JEST DOM. TO NOWE STOSUNKI, KTÓRE TRZEBA ZBUDOWAĆ. TWORZENIE ZWIĄZKU Z DRUGIĄ POŁOWĄ MOŻLIWE TYLKO NA ETAPIE OD 27 DO 36 LAT. PONIEWAŻ NA ETAPIE STATEK NA FALACH, CZY ETAPIE GDZIE RODZI SIĘ ŹREBAK ŻADNEGO ZWIĄZKU ZAKŁADAĆ NIEWOLNO (W SENSIE ZWIĄZKU W CELU ZBUDOWANIA PRZYSZŁEJ RODZINY). WŁAŚNIE W WIEKU OD 27 DO 36 LAT CZŁOWIEK WPEŁNI OKREŚLA SIĘ Z ZAINTERESOWANIAMI, W TYM JAK I Z CZEGO BĘDZIE ŻYŁ DALEJ. I WŁAŚNIE TERAZ PO 36 LATACH, PO PRZEJŚCIU PEŁNEGO PEŁNOLECIA OSOBA MA PRAWO SPROWADZIĆ NA ŚWIAT NOWĄ OSOBĘ. TO JEST URODZIĆ DZIECKO.

 

            OKRES OD 18 DO 27 LAT - STATEK PŁYWAJĄCY NA FALACH. W TYM OKRESIE OSOBA JUŻ PRZEJMUJE STER WE WŁASNE RĘCE I ROZPOCZYNA SZUKANIE SWOJEGO KURSU. ZACZYNA ROZGLĄDAĆ SIĘ DOKĄD IŚĆ, JAK SIĘ PORUSZAĆ, W JAKIM ZAWODZIE SIĘ SPEŁNIĆ. PRÓBUJE SIĘ ODNALEŹĆ W RÓŻNYCH ZAWODACH. PRZYGLĄDA SIĘ Z KTÓRYMI LUDŹMI JEST MU DOBRZE A Z KTÓRYMI ŹLE, W KTÓREJ SFERZE ŻYCIA CZUJE SIĘ DOBRZE, A W KTÓREJ ŹLE. I W TYM OKRESIE ŻYCIA OD 18 DO 27 LAT JEST TO PROCES PŁYWANIA NA FALACH W JEJ ŻYCIU W POSZUKIWANIU NAJLEPSZEGO DLA SIEBIE.
PRAWDZIWY OBRAZ SKŁADA SIĘ TAK, ZE CAŁY ŚWIAT JAKBY PONAGLA GO ABY NAJSZYBCIEJ ZNALEŹĆ DRUGIĄ POŁÓWKĘ, OŻENIĆ SIĘ/ WYJŚĆ ZAMĄŻ, NO I OCZYWIŚCIE MIEĆ DZIECKO. JEŚLI NAGLE PRZYCHODZI CI DO GŁOWY POMYŚL, ŻE SIĘ ZA BARDZO SPIESZYSZ I MUSISZ NAJPIERW ZNALEŹĆ SIEBIE, TO WKRÓTCE SPOŁECZEŃSTWO SPRAWI, ŻE POCZUJESZ SIĘ BIAŁĄ WROŃĄ I ZACZNIESZ PORUSZAĆ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM, KTÓRY MA DLA CIEBIE SPOLECZEŃSTWO. W REZULTACIE MAMY BIEDNE RODZINY PO USZY W ZADŁUŻENIACH KREDYTOWYCH.

 

 

          DRUGI OKRES OD 9 DO 18 LAT - ROZWIJAJĄCY SIĘ ŹREBAK. ŹREBIĘ,, PRZYJACIELE CZY KOŃ TO DUCH CZŁOWIEKA. WIEMY, ŻE JEST DUSZA, DUCH, CIAŁO. WIĘC ŹREBAK JEST DUCHEM. A WE WSPÓŁCZESNYM JĘZYKU DUCH TO OSOBOWOŚĆ. TO JEST TO, CO UWAŻAMY ZA "JA" KIEDY MÓWIMY „LICZĘ”, „MYŚLĘ”, „CHCĘ”. A W STARYM JĘZYKU OSOBOWOŚĆ NAZYWA SIĘ DUCHEM. A W RÓWNOLEGŁYM ŚWIECIE TO KOŃ. CZYLI W OKRESIE OD 9 DO 18 LAT RODZI SIĘ DUCH LUDZKI. RODZI SIĘ OSOBOWOŚĆ. CZYLI OD 9 LAT ZACZYNA SIĘ KSZTAŁTOWAĆ I DO 18 LAT POWINIEN NABRAĆ SIŁE, ABY MOCNO STAĆ NA NOGACH. ALE NADAL JEST ŹREBAKIEM. ALE OD 9 DO 18 LAT POTRZEBUJE SPOKOJNIE PRZEJŚĆ PRZEZ TEN PROCES NARODZENIA, WZMOCNIENIA, POWINIEN STAĆ SOLIDNIE NA NÓŻKACH. I JUŻ MÓC SIĘ RUSZAĆ. W TYM OKRESIE NASTĘPUJE PROCES FORMOWANIA OSOBOWOŚCI.

        W rzeczywistości dla większości rodziców ten okres życia dziecka jest uważany za najtrudniejszy. NIE ROZUMIEJĄ W JAKI SPOSÓB MOGĄ WPŁYWAĆ NA DZIECKO, NIE WIDZĄ RAMEK, KTÓRYCH NIE WOLNO PRZEKRACZAĆ I W SKUTKU TRACĄ AUTORYTET W OCZACH DZIECKA I DZIECKO ZACZYNA ODBIERAĆ JE JAKO SWOICH WROGÓW I JEST GOTOWE DO DESPERACKICH AKCJI - SZYBCIEJ OPUŚCIĆ DOM RODZICÓW, WPADA W ZALEŻNOŚCI OD ALKOCHOLU LUB NARKOTYKÓW, W DEPRESJĘ. W TEN SPOSÓB ZAMIAST UFORMOWANEJ OSOBOWOŚCI OTRZYMUJEMY ZASTRASZONE I ZAKOMPLEKSIONE DZIECKO, KTÓRE NIE ZNA SWOICH PRAGNIEŃ I NIE ROZUMIE, JAK TERAZ BUDOWAĆ SWOJE ŻYCIE BO PRZECIEŻ NIE POTRAFIŁO UKSZTAŁTOWAĆ SWEGO WŁASNEGO ZDANIA.

                     

 

            

 

                
ISTOTA PIERWSZEGO OKRESU OD 0 DO 9 LAT TO KWIAT.
ISTOTA DRUGIEGO OKRESU OD 9 DO 18 LAT - TO JEST ROZWIJAJĄCY SIĘ ŹREBAK.
TRZECI OKRES OD 18 DO 27 LAT - TO STATEK NA FALACH.
ISTOTA IV OKRESU OD 27 LAT DO 36 LAT - TO JEST DOM.            OBEJRZYJMY TERAZ SZCZEGÓŁOWE OKRESY. KWIAT TO SYMBOL SZCZĘŚCIA. W TYM OKRESIE OD 0 DO 9 LAT DZIECKO POWINNO BYĆ CAŁKOWICIE SZCZĘŚLIWE I BEZPIECZNE. RODZICE SIĘ O NIM troszczą. SZYBKO REAGUJĄ NA JAKIEŚ JEGO ŻYCZENIA, POTRZEBY, ZAPEWNIAJĄC MU PEWNE GRY, RADOŚĆ, PODRÓŻE, HOBBY. CZYLI OD 0 DO 9 LAT DZIECKO POTRZEBUJE PEŁNEGO POCZUCIA SZCZĘŚCIA.

          ALE W RZECZYWISTOŚCI MAMY LĘKOWE DZIECI ROSNĄCE W NIEPEŁNYCH RODZINACH BEZ OJCA, GDZIE TYLKO MAMY I BABCIE SĄ OPIEKĄ. A OJCIEC JEST DUCHEM, OCHRONA. BEZ OJCA DZIECKO NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE. A JEŻELI SĄ OBOJE RODZICE - MATKA I OJCIEC, TO NIE SĄ ZBUDOWANE LUDZKIE RELACJE W RODZINIE, NIE SĄ ZASPOKOJONE SWOJE POTRZEBY (ZACHCIANKI) PLUS CAŁKOWITY BRAK PIENIĘDZY. DLATEGO W TAKIM MODELU DZIECKO CZUJE SIĘ NIEPEWNE SIEBIE, NIE MA ZAUFANIA DO ŚWIATA, DO LUDZI I JEST BEZRADNE. TAKIE DZIECKO JEST BARDZO ZAMKNIĘTE I TŁUMI SWOJE EMOCJE, CHOWA JE BARDZO GŁĘBOKO W SOBIE. A JESZCZE TAKIE UWAGI RODZICÓW JAK: „MASZ DWIE LEWE RĘCE”, „ZOSTAW, NIE RUSZ, POŁÓŻ NA MIEJSCE”, „POWIEDZIAŁAM NIEWOLNO”, „ZRÓB, JAK POWIEDZIAŁAM”, „NIE ZRÓB TEGO". SĄ OCZYWIŚCIE I POZYTYWNE PRZYKŁADY I SPOSOBY WYCHOWYWANIA DZIECI, ALE TAKICH SĄ JEDNOSTKI, BO WTEDY BYŚMY WSZYSCY Z WAMI BYLI ZDOLNI DO WIELKICH POCZYNAŃ, DOKŁADNIE WIEDZIELIBYŚMY, CZEGO POTRZEBUJEMY I PEWNI SIEBIE DĄŻYLI BY DO NASZEGO CELU.

 

 

 

             

            KONTYNUUJĄC TEMAT O PEŁNOLECIACH… JEŚLI SPOJRZEMY NA DZISIEJSZĄ RZECZYWISTOŚĆ TO MOŻNA SIĘ PRZERAZIĆ (I TO MAŁO POWIEDZIANE). KOBIETY RODZĄ DZIECI W WIEKU 20 LAT, A W WIEKU OKOŁO 30 JUŻ SĄ UWAŻANE ZA STARE BY RODZIĆ. SWOJE ŻYCIE NIE JEST JESZCZE ZBUDOWANE, A JUŻ TWORZĄ NOWE I JAKO SKUTEK TEGO OTRZYMUJEMY ZRUJNOWANE ŻYCIE MATKI, OD KTÓREJ UCIEKŁ MĄŻ, I DZIECKO, KTÓRE TRAFIŁO W PUŁAPKĘ ZŁOŚLIWEJ MATKI I PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE CZUJE SIĘ CIĘŻAREM BO, MAŁO TEGO ŻE NIE JEST ONE DLA NIKOGO POWODEM RADOŚCI, TO JESZCZE I CAŁY GNIEW MATKI Z POWODU JEJ NIEZREALIZOWANIA SIĘ SPADA NA DZIECKO, PLUS DODATKOWO TAKIE DZIECKO "NAGRODZONE" JEST POCZUCIEM WINY, KTÓRE TOWARZYSZY MU PRZEZ CAŁE JEGO ŻYCIE. DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE? PONIEWAŻ NA KAŻDYM ETAPIE PEŁNOLECIA CZŁOWIEK MUSI NAJPIERW ROZWIĄZAĆ (WYKONAĆ) PRIORYTETOWE ZADANIA. JAKIE? Cdn ....

 

 

 ◊

                  JESZCZE JAKIEŚ 6 POKOLEŃ WSTECZ LUDZIE PAMIĘTALI, ŻE DO 36 LAT RODZINĘ ZAKŁADAĆ NIEWOLNO. WSZYSTKO JEST PROSTE - W TRADYCJI KAŻDA OSOBA MA 4 OKRESY PEŁNOLECIA. KAŻDY OKRES TRWA 9 LAT. PIERWSZE PEŁNOLECIE OD 0 DO 9 LAT. DRUGIE PEŁNOLECIE OD 9 DO 18 LAT. TRZECIE - OD 18 DO 27 LAT. I CZWARTE OD 27 i do 36 LAT. OTO 4 OKRESY PEŁNOLECIA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. W każdym z tych okresów u człowieka zachodzą inne procesy i człowiek rozwiązuje zupełnie inne problemy. I TE PROCESY I ZADANIA POWINNY PRZEBIEGAĆ BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD i w trybie naturalnymi aby człowiek normalnie się rozwijał i ostatecznie osiągnął wszystkie swoje cele.

 

 

            NARODZINY I ROZWÓJ CZŁOWIEKA W TRADYCJI


                Jak przygotować się do narodzin dziecka? Jest to bardzo poważny krok. Tak, aby mieć dzieci, potrzebne jest poważne przygotowanie i to nie tylko rok przed ich narodzinami, ale także rok przed poczęciem. Jak rodzić bez bólu dla siebie i dziecka. Na co ma wpływ nienaturalny/ nieorgazmiczny poród? Główne błędy w wychowaniu dziecka. Jak wychować dziecko, aby w rodzinie było zrozumienie, zaufanie i miłość? Wszystkie te pytania zadaje sobie wiele osób, ale ponieważ ODPOWIEDZI NA nie NIE LEŻĄ w interesie ogółu społeczeństwa to RODZIMY JAK MOŻEMY i WYCHOWUJEMY, JAK UMIEMY. Co z tym wszystkim można zrobić?- zapytacie. Trzeba po prostu WIEDZIEĆ JAK. Dlatego proponuję zacząć poważnie badać ten temat.

 

 

 

            PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI SĄ BARDZO MOCNI FIZYCZNIE. I DLATEGO PRACUJĄ W FIZYCZNYM ŚWIECIE. KOBIETY TEŻ SĄ SILNE, ALE PRACUJĄ MENTALNIE W ŚWIECIE METAFIZYCZNYM (ŚWIAT NAWI). RÓŻNICA POLEGA TYLKO NA TYM, ŻE KTOŚ ROBI TO ŚWIADOMIE, A INNI NIEŚWIADOMIE. OTÓŻ, PRAKTYKA, JAK I WYDARZENIA W ŚWIECIE POKAZUJĄ, ŻE KOBIETY KOMPLETNIE NIE ZNAJĄ SIEBIE, NIE MAJĄ POJĘCIA KIM JEST KOBIETA, JAKĄ MA MOC I TYM BARDZIEJ JAK JĄ KONTROLOWAĆ! DLATEGO ZAMIAST TWORZYĆ, NISZCZĄ SWOJE ŻYCIE I ŚWIAT. WEDY MÓWIĄ: „JAKIE BABY, TAKIE LATA”, CZYLI JEŚLI KOBIETA WEWNĄTRZ SIEBIE MA CHAOS, TO CHAOS BĘDZIE W RODZINIE, I W OTACZAJACYM ŚWIECIE RÓWNIEŻ. OD CZASÓW, KIEDY KOBIETY MAJĄ PRAWO DO PRACY, JAK NIEWOLNICE, W ŚWIECIE FIZYCZNYM. PRZYJMUJĄC MĘSKĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KOBIETA ROZWALIŁA GOSPODARSTWO DOMOWE ORAZ RZEMIOSŁÓ. ZAPĘDZAJĄC MĘŻCZYZN DO MIAST, KOBIETY ZACZĘŁY ZMIENIAĆ SIĘ W BABOCHŁOPÓW (TZW. BABA Z JAJAMI) I RYWALIZOWAĆ Z MĘŻCZYZNAMI O RÓWNOŚĆ, CHCĄC UDOWODNIĆ, ŻE NIE SĄ KUCHARKAMI. KOCHANE KOBIETY, WAS PO PROSTU WPROWADZILI W BŁĄD I ZAPROGRAMOWALI NA TAKI SCENARIUSZ.
            KOBIETA ZAWSZE OPIEKOWAŁA SIĘ DOMEM I REALIZOWAŁA SIĘ W RODZINIE W ZAWODZIE ŻONY MĘŻA I NIGDZIE W INNYM MIEJSCU NIE BĘDZIE MOGŁA CZUĆ SIĘ SZCZĘŚLIWĄ, BEZPIECZNĄ, ZRELAKSOWANĄ I MIEĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE, PONIEWAŻ W TYM ŻYCIU JESTEŚ KOBIETĄ I TWOJE PRZEZNACZENIE RODZIĆ DZIECI I KARMIĆ JĘ, POMAGAJĄC MĘŻOWI PRACĄ, KTORA POLEGA NA TWORZENIU OBRAZÓW MENTALNYCH, ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ RODZINY ORAZ ROZWOJEM PRZEDSIĘBIORSTWA MĘŻA. OTÓŻ TAKĄ MACIE NATURALNA ROLĘ ZGODNIE Z PRZYRODĄ.
            LECZ ZAMIAST BYĆ KOBIETĄ, DAJĄCĄ CIEPŁO I BEZWARUNKOWO KOCHAJĄCĄ, WY, NIENAWIDZĄC SWOICH MĘŻCZYZN, TWORZYCIE ODWRÓCONĄ NISZCZĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ - OBGADUJECIE SWYCH MĘŻCZYZN, WYSTAWIACIE ZA IDIOTÓW, NIE WIERZYCIE W NICH, WYMIESZCZACIE SIĘ NA DZIECIACH ZAMIAST MYŚLIĆ, MÓWIĆ I ROBIĆ TO, CO POTRZEBNE WY ROBICIE WSZYSTKO NAODWRÓT - OD RANA DO WIECZORA WYKAZUJECIE NIEZADOWOLENIE, MANIPULUJECIE SWYMI MĘŻCZYZNAMI – ABY TYLKO WYKORZYSTAĆ, JAKBY MĘŻCZYZNA JEST WAM COŚ DŁUŻNY. ALE FAKTYCZNIE NIKT NIKOMU NIE JEST DŁUŻNY NIC, I JEŚLI NIE JESTEŚ KRÓLOWĄ TO I KRÓL NIE POJAWI SIĘ OBOK CIEBIE..

 

 

 

 ◊

Wyobraź sobie auto bez kierowcy. Wciskasz gaz i zwalniasz. Daleko pojedziesz? Jeśli droga jest prosta to parę kilometrów może przejedziesz, ale na pierwszym skręcie uderzysz w błotnik lub wylądujesz w rowie.
Tak samo i w życiu ludzi - nieświadome wyścigi do przodu, a później ślepa uliczka (impas) i przystanek - albo przez chorobę, lub przez utratę bliskiego człowieka lub dużej kwoty pieniędzy, problemy z prawem, dziećmi, w związku - WSZYSTKO DLA CIEBIE ABYŚ PRZESTAŁ GNAĆ I ZOBACZYŁ, ŻE LECISZ W PRZEPAŚĆ I WKRÓTCE DNO ZOSTANIE OSIĄGNIĘTE!

A kiedy znajdziesz się na dnie i powstanie pytanie "CO ROBIĆ?", to dopóki nie uświadomisz, że wszystko co robiłeś wcześniej nie jest ważne, BĘDZIESZ NADAL OTRZYMYWAŁ KOLEJNE CIOSY OD LOSU.

Wymuszona sytuacja pozwoli Ci osiągnąć dno, a siła woli i wiedza (co konkretnie trzeba robić) - wyciągną cię. Jak myślisz, czy traktor potrafi samodzielnie wydostać się z bagna bez ciągnika? Odpowiedź jest oczywista! A WIEDZA - JAK PORUSZAĆ SIĘ W ŻYCIU, PO PIERWSZE DAJE SIŁĘ, ABY NIE UTONĄĆ I, PO DRUGIE, UCZY JAK OTRZYMYWAĆ POTRZEBNE.
WSZYSTKO ZALEŻY OD KWESTII JAK MOCNO TEGO POTRZEBUJESZ I JAK MOCNO JUŻ SIĘ NACIERPIAŁEŚ.
 

 

 

 

 

 ◊

SPUST BÓLU            Cała psychosomatyka jest powiązana tylko z jednym mechanizmem. Zaraz Ci to pokażę. Kiedy pojawia się jakaś sytuacja, która wytrąca Cię z równowagi, powstają emocje i uczucia. Są produkowane z dużą energią, aby nas chronić i bronić naszych granic. To normalnie, że te emocje i uczucia powinni podnieść się w naszym ciele do góry, przejść przez aparat głosowy i wyjść na zewnątrz w kierunku niebezpieczeństwa, osoby, która nas obraziła, okoliczności i wielu innych. ALE jeśli zatrzymujemy wyjście i tłumimy je w sobie to ich niszcząca siła i energia zaatakują NASZ własny organizm. Ten mechanizm blokady leży u podstaw całej psychosomatyki.1. OBEJRZYJ WIDEO

2. PRZYPOMNIJ, ŻE PRZYCZYNA CHOROBY CIAŁA ZAWSZE ZWIĄZANA Z PSYCHOSOMATYKĄ

3. TERAZ TO WSZYSTKO SOBIE UŚWIADOM

4. PRZYPOMNIJ JAK TŁUMIŁEŚ EMOCJE SWOICH DZIECI W DZIECIŃSTWIE        MÓWIĄC “NIE PŁACZ!”, “NIE KRZYCZ!”, “NIE WRZESZCZ!”, “NIE WYJ!”

5. WYBACZ SOBIE

7. W ICH OBECNOŚCI  PROŚ O PRZEBACZENIE, ŻE Z NIEWIEDZY ZAPOCZĄTKOWAŁEŚ W NICH CHOROBY

6.OPOWIEDZ RODZINIE I BLISKIM

8. WYJAŚNIJ, ŻE TERAZ PO PROSTU TRZEBA SPUŚCIĆ BÓL, KTÓRY W  NICH SIEDZI.

 

 

 

 

 

 

 

O wszystkim wiemy wszystko: ale używamy tylko tego, co konieczne - i to w tej chwili!